Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Más is úgy látja, hogy Gigi...

Más is úgy látja, hogy Gigi nem is szereti Jerzsit? Kíváncsi vagyok, ez mennyire változik meg ezután?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Az már jó ideje látszik, hogy Jerzy erősebb érzelmeket táplál Gigi iránt, mint Gigi őiránta.

Az biztos, hogy nem lesz ez egy tartós kapcsolat...

2011. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
reméljük kidobja a piicsába:D én a helyébe azt tenném, kis áruló az a nyomoronc
2011. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jerzsi nagyon szereti a "ráczlányt",de sajnos fordítva nem igaz.Remélem Jerzsi megtalálja egyszer azt a lányt,akivel nagyon boldog lesz,és viszont szereti őt!
2011. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Most kérdezték Gigit a belevalóban, mi lenne, ha Jerzy nyerne, erre nevetve: "Akkor feleségül mennék hozzá".

Szánalmas Gigi...

2011. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tuti hogy nem szerelmes Jerzybe, de sztem Jerzy sem szerelmes Gigibe. Én úgy látom csak szexre kellettek egymásnak, meg azért hogy érdekesek legyenek.

De amúgy talán jobban oda van tényleg Jerzy Gigiért, mint fordítva.


Amúgy pedig mikro ma Gigike bement a fiúkhoz a párbajon, egyáltalán nem olyan volt mint aki a szerelmével találkozik. Kb végig Bécit szeretgette (amit persze megértek mert a tesója) de nem szereti Jerzyt ez tuttttttiiii.

2011. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Az alapjan amit latok nem jelentenem ki hogy nem szeretik egymast.valojaban ezt csak ok tudjak.Mi a ferjemmel is ilyenek vagyunk,kifele soha nem mutatuk hogy hude odavagyunk egymasert,de azert 9eve jol mukodik a dolog es imadjuk egymast.
2011. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ezt mondta Gigi,hogy akkor feleségül menne hozzá?:O
2011. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, egyből azt mondta nevetve, hogy akkor feleségül megy hozzá.

7.40-nek:

Persze, vannak olyan párok, akik nem mutatják ki mások előtt, hogy mennyire szeretik a párjukat, de én szoktam nézni a Neked valót és néha a Bele valót is. Akár hányszor felmerült idáig az épp aktuális, vagy előző napi összefoglaló témája, mindig azt mondta Gig, hogy:-most nem néztem.- Mindig különböző dolgokra hivatkozott, de azt a részt épp nem nézte. Mikor kiesett a párbajon, akkor is azt mondta, hogy most egy ideig biztos nem fogom nézni a vv-t. Ha én szeretek valakit, akkor mindent megteszek, hogy még ha nem is beszélhetek vele, de legalább a tv képernyőjén keresztül lássam.

2011. ápr. 18. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké, ez vagy te. De attól még nem magától értetődő, hogy mindenki ezt tenné...
2011. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!