Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Na most magyarázzatok hogy...

Na most magyarázzatok hogy meg van rendezve az egész VV! Ha meg lenne rendezve, akkor nem esett volna ki Béci.! (? )

Figyelt kérdés

Annyira mondtátok hogy így megvan rendezve a VV meg úgy, és Béci fogja megnyerni....


Amúgy meg Jerzy egyáltalán nem erős, mert mi Alekosz és Éva fanok szavaztuk vissza, hogy kiessen Béci!!


2011. ápr. 17. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell elhinni a sok hülyeséget amit írnak itt-ott szerintem nincs megjátszva a való világ.
2011. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Tökéletesen egyetértek, remélem Évának van esze és nem ijjed meg emiatt Jerzytől, és kiviszi legközelebb. Nonszensz, hogy ekkora tábora legyen annak a gyagyásnak.
2011. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%

Annyit szavaztam Bécire.

Úgy sajnálom, hogy kiesett. :'(

Sírtam vagy fél órát.. Nem fogom mindennap látni. :(

De legalább lesznek új számai, koncertjei.

Imádom őt!

2011. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Igen az a baj,hogy annyira mondták az emberek,hogy meg van rendezve,ha most Béci ment volna vissza,be is igazolodott volna.De mivel már terjeng a bunda szag,ezért változtattak a forgató könyvön.Ezért kellett mennie Olivérnek is.Nekem teljesen mindegy,ki milyen véleményen van.Az én véleményem az,hogy aki a villában van,egy sem Média szűz.Ráadásul vannak bent olyanok akik ismerik is egymást.Kicsi a világ.:)
2011. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Most tuti azt fogja kitalálni a sok gyökér, hogy ez is csalás volt, mert megfordult az állás és, hogy biztos azért csinálta az rtl, hogy azthiggye h nincs megrendezve. Amolyan fordított logika:D De inkább nemkellett volna 5leteket adnom nekik...
2011. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én még így is azt mondom, hogy meg van rendezve, bár nagyon örülök hogy Béci kiesett. Gratula hogy szavaztatok, és remélem Alek fogja megnyerni.


Amúgy pedig sztem mindent elmond, hogy Árpa Attila azt mondta (ő volt az előző VV-k kitalálója és szerkesztője) hogy nem adná a nevét ehhez a műsorhoz, mert nem tiszta az egész...

2011. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

És ha dupla csavart vittek volna be, hogy Béla megy vissza, mert azt hisszük, hogy ők azt hiszik, hogy szerintünk bunda az egész, ezért. blalblalala.


Ne vicceljetek már, nevetségesek vagytok ezzel az egész összeesküvéselmélettel. Mondjátok már el, miért nem mindegy az RTL-nek, hogy kinek adja a pénzt?

2011. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem hülyék ők sem.

Mutatták,hogy Jerzy vezet,hogy a Béci fanok szavazzanak többet..közben meg nyomatták az Alek/Évi fanok így jól bezsebelték magukat azt visszament Jerzy aki Anikóval megy párbajozni és meghirdethetik a 2 nagybarát párbaját Éva vs Alek ennyi.. nincs megrendezve?Jah hiszitek.. :)

2011. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Árpa Attila meg meg van sértődve, mert nem kapta meg a műsort. Nehogy már ő legyen az etalon.
2011. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
De az rtlnek TÖK MINDEGY kinek adja a pénzt,de az nem mindegy,hogy előtte mennyit zsebelnek be :)
2011. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!