Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akik ValóVilágot néznek,...

Akik ValóVilágot néznek, nincsenek tisztában vele, hogy meg van rendezve az egész?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 00:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A történéseket lehet anélkül is irányitani hogy betanulnának bármit is. Úgy válogatták össze őket, hogy borítékolható legyen a balhé.
2011. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha be tudod bizonyítani, Te is híres ember leszel :)

Nem kell ezen idegeskedni!

2011. febr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem hiszem, hogy meg van rendezve! Nyilván némileg befolyásolják a történet alakulását azzal, hogy milyen feladatokat adnak nekik, de ennyi! Ha megint a gigi "olyan kamu volt" beszólásával szeretnéd te is győzködni az embereket, akkor ne erőlködj!

De persze én is várom tőled a bizonyítékot! :)

2011. febr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom bizonyítani, nem is állt szándékomban. Csak érdeklődtem.
2011. febr. 8. 01:50
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljes egészében nem hiszem hogy meg lenne rendezve.Mindegy,maximum megfigyelem majd a párbajnál Enikő arcát mit szól ezekhez a fejleményekhez..:)
2011. febr. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Pedig ha te tisztában vagy vele kérdező, akkor nyilván van határozott alapja a meglátásodnak! Én örülnék, ha megosztanád a nézeteidet! :)
2011. febr. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

nem kell nagy embernek lenni ahhoz hogy ezt tudja valaki, elég egy tévében dolgozó ismerős is.

persze hogy meg van rendezve, különben marha unalmas lenne, senki nem nézné ha nem lennének benne balhék, összetűzések, leszbit játszó nemleszbi pitsák, stb.

2011. febr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez mar az egymillodik ilyen kerdes,ruhellem hogy nem tudjatok hasznalni a keresot...
2011. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel, hogy meg van-e rendezve vagy sem.

Majdnem mindegyik valóságsónál és tehetségkutatónál felmerülnek ezek a dolgok, de nekem teljesen mindegy. Nekem az is jó ha meg van rendezve. Ha valamit nézek, azt nem azért nézem mert "teljesen spontán" hanem mert valamiért érdekel. A Való Világ is az a kategória, hogy "olyan szar hogy már jó". Nekem néha szükségem van ilyen agyament műsorokra, nem lehet folyton Spektrumot és Discoveryt nézni!

2011. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem értem minek tetted fel ezt a kérdést, hisz már agyon hetek óta ki van vesézve, másrészt te is mondtad, hogy nincs bizonyítékod, semmi amire alapozod ezt a kijelentésed. Csak úgy dobálózol ezzel a kijelentéssel, aztán jól van? Mert te nem szereted, aztán azt hiszed ezzel lejáratod azok szemében akik nézik? Ez igen, ez aztán nagy intellektusra vall!
2011. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!