Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akik ValóVilágot néznek,...

Akik ValóVilágot néznek, nincsenek tisztában vele, hogy meg van rendezve az egész?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 00:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Csak úgy dobálózol ezzel a kijelentéssel"

Igen, pontosan, nagyon jól látod.

A többi mondanivalódra inkább nem reagálok semmit :)

2011. febr. 8. 11:52
 12/20 anonim ***** válasza:

Akik ValóVilágot néznek, nincsenek tisztában vele, hogy meg van rendezve az egész?


A kérdező kommentje:

Nem tudom bizonyítani, nem is állt szándékomban. Csak érdeklődtem.



Bocsánat, de ez a két mondat erősen üti egymást!

Az elsőben konkrétan állítasz valamit, és megpróbálsz hergelni vele embereket, a második mondattal pedig mismásolsz!


HMMM....


2.hozzászóló voltam

2011. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hogy is fogalmazzak, a kedvedért? Nem a VV szerkesztője, vagy az RTL igazgatója állt elém és mondta kamerába, hogy igen, megrendezzük az egészet. Az ilyen kamerás bizonyíték hiányában nem hiszem, hogy más meggyőzné azt, aki nézi. Így hát bizonyítani nem tudom, de nem is akarom, mert ilyen célom nem volt. Mint említettem, csak érdeklődtem. Ha valaki ezt hergelésnek veszi, az már az ő baja. Ez csak egy egyszerű kérdés.
2011. febr. 8. 12:22
 14/20 anonim ***** válasza:

Figyi, egyértelmű, hogy valamilyen szinten irányítják őket, akár feladatokkal, vagy titkos küldetésekkel stb... mittom én.


De igazuk van abban a többieknek, hogy úgy is lettek összeválogatva, hogy semmiképpen ne legyen az életük állóvíz.

És akinek egy csöpp esze is van, az látja ezt.


Csak annyit akartak mondani a többiek, hogy felesleges ilyen kérdéseket feltenni, pont ezek miatt az egyértelmű dolgok miatt.


Mert vagy valaki felfogja ezeket, és akkor nincs mit beszélni róla,így fogadja el, és szeretni, vagy nem szereti....

vagy valaki teljesen sötét, akkor viszont csak felzaklatod a kérdéseddel, mert úgysem fogja elhinni neked, és provokációnak fogja fel a kérdésedet.


És ilyen kérdés minden nap van!

Bár én szívesen megosztom a válaszaimat, max lepontoznak.

Szép napot!

2011. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

""Csak úgy dobálózol ezzel a kijelentéssel"

Igen, pontosan, nagyon jól látod.

A többi mondanivalódra inkább nem reagálok semmit :)"


Nem is tudnál. Nem vagy azon a szellemi szinten.

2011. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"Nem vagy azon a szellemi szinten."

Szerencsére valóban nem azon a szellemi szinten vagyok ;)

2011. febr. 8. 14:23
 17/20 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy megrendezik és a lakók "titkos feladat" formájában kapják a forgatókönyvet. Ildi elszólta magát a párbaján.
2011. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, tisztában vagyunk vele. Nehéz lenne nem tudni, hisz minden nap vagy 10 ilyen kérdést indítanak. Köszönjük, hogy te is beálltál azon szánalmasok sorába, akik ezzel élik ki magukat, és nem tudják használni a keresőt.
2011. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez az egész kérdés, egy burkolt felbujtás volt. Ezt te is tudod, és mi is mind tudjuk, akik ide írtunk. Remekül sikerült, most már büszke lehetsz magadra. Igazán szánalmas vagy.
2011. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Burkolt felbujtás. Ez jó, ez tetszik. Igaz, hogy fel sem merült bennem, de nem baj, neked van igazad. :)
2011. febr. 10. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!