Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok a mai párbajo...

Kinek szurkoltok a mai párbajon? Jerzynek vagy Bécinek?

Figyelt kérdés
Nekem egyik se a kedvencem, de ha már választani kell akkor inkább Jerzy . De sajnos szerintem Béci fog vissza menni. :S
2011. ápr. 17. 17:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Béci jól néz ki?

A hányinger elfog ha ránézek.

és nem, nem vagyok Jerzy fan, nem tartom őt sem helyesnek, de Bécinél kinézetben és emberként is sokkal több.

Lehet lepontozni kis fanatikus, elvakult 14 évesek...


17L

2011. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát most őszintén...ki akarja még tovább nézni azt az unalmas Jerzyt? Az eddigi legnagyobb esemény a villalétében az volt, hogy leköpte Éva. Ennyi! Semmi több... Iszonyat unalmas, és már Leonidasz előtt ki kellett volna esnie... ennyit erről. Ez szerintem abszolút nem képez vita tárgyát.
2011. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Milyen p.icsák vannak itt.Jó,hogy mindn h.ülye tini azt a sz.aros Bécit szereti.Hogy tudtok ettől elolvadni? Szánalmasak vagytok..
2011. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És amúgy én sem hittem,hogy valaha ilyet mondok,de Jerzyt várom vissza.
2011. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jerzy unalmas, Béci meg egy mocskos irritáló paraszt.

Akkor már inkább Jerzy, aki csak ott el van magának...

2011. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nekem mindegy. de az rtl klub ezt a szavazást is manipulálta úgy ahogy az előzőt is.
2011. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!