Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ez a retardáció? : //

Mi ez a retardáció? : //

2011. ápr. 16. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg fájdalmas...A tv2 hogy a francba vette fel adásba ezt a nyomorékot?:S Még csak bizonyíték sem volt rá gondolom, hogy valóban ő csinálta volna a klipet... Na így minősítik Magyarországot gratulálok -.- fostalicska tv2 meg ez a tirpák!
2011. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt elküldöm lady gagának twitteren :'DD ezen vagy sírni fog vagy röhögni.:)
2011. ápr. 16. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne küld el, szégyenek vagyunk már így is mi magyarok xd
2011. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
itt sehol sincs még csak Hungary sem [link]
2011. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ok nem küldöm..

persze hogy nincs... az egész csak kamu, azthiszi a tv2 hogy egy hízlalt disznó befantáziálásával majd rákapnak a nézők ://

2011. ápr. 16. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most miért nem hiszitek el szegénynek? Miután leforgattuk az Avatart velem is ez volt. Például nem tudtam, hogyan csináltam megy egy 20 fős team munkáját, akiknek végülis ez az egész életük, ebben dolgoznak nap mint nap, és képzeljétek, a pénzt is elraktam valahova, mert azóta sincs meg az a 200 millió. De nincs gond, majd a Harry Potterrel nagyot kaszálok, bár lehet, hogy nem lesz időm tudjátok a Nobel díj és az Informatika pótvizsga között.
2011. ápr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az apja meg azt hiszi hogy a fiacskája Nobel-díjas lesz.
2011. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!