Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak engem irritál, hogy VV...

Csak engem irritál, hogy VV Zsuzsi mindenhol ott van?

Figyelt kérdés

Ha véletlenül bekapcsolom a tv-t és pont a Neked Való megy ő rögtön ott van.

Egyszerűen irritál a jelenléte. Nem is értem mi pofázik bele mindenbe, hogyha egyszer nem volt bent a villában csak vagy 2 hetet (ha volt annyit).


2011. ápr. 15. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem csak téged. De ugyanígy idegel Laci, Gigi meg a többi kiesett görény is.
2011. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja a laci meg a gigi engem is
2011. ápr. 15. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
én nem nézem soha a retek klubot, és így nem is tud irritálni...ennyi a megoldás
2011. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

asdfvb


Látom tényleg nem nézed , de mégis vágod hogy miről van szó -.-"

2011. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira Én sem kedvelem,de meglepően értelmes a csaj,a villában nem ez jött le róla,abban a két hétben,míg benn volt.
2011. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gfero ***** válasza:
engem a legjobban az az idióta beképzelt csak nem tudom miért hiszi magát sztárnak Leonidász irritál de nagyon
2011. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt bírom,amikor szidja a tesókat,pedig inkább húzná meg magát,hiszen Ők nem ártottak neki semmit,de fordítva ez bizony elmondható!
2011. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!