Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Lacinak mi a baja?

VV Lacinak mi a baja?

Figyelt kérdés
Szerintem tudja hogy gyenge ezért inkább magától kiszáll.
2011. ápr. 8. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Az RTL KLUB szerint pánikbeteg lett. De ez egy nagy kamu !

Előre megírt forgatókönyv szerint zajlik az egész VV 4. !

Ő is egy beépített ember volt akár csak prOlivér !

Laci hirtelen távozása után is marad a vasárnapi kiválasztás, ahogyan a május 8-ai finálé dátuma sem változik.

Érdekes, egy játékos minusz,de a műsornak ez meg se kottyan !

2011. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit nem lehet megjátszani, kíváncsi lennék ti hogy bírnátok közel félévnyi bezártságot.
2011. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Thurston ***** válasza:
0%

"Az ilyesmit nem lehet megjátszani"


Már hogyne lehetne? D:


De ettől függetlenül szerintem is baromság, hogy megjátszotta ezt az egészet. Igazából visszagondolva a viselkedésére az elmúlt 13X napban, nem is olyan meglepő, hogy ez lett a vége.

2011. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy szándékos volt, igazából így visszagondolva már régóta látszott rajta, hogy nem találja magát. Az pedig hogy megrendezett, még nagyobb baromság. Azzal, hogy nem párbajjal esett ki egy játékos, tök sokat veszít a csatorna, ha már beépítette, akkor normál úton is építené ki, mert abból van pénz.

Szóval nem kell ebből is összeesküvés elméleteket szőni, Laci egyszerűen kikészült, és kész.

2011. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg. Meg lehet érteni, nem mindenki bír ki 5-6 hónapot bezárva, ugyanazokkal az emberekkel, akik közül mondjuk sokat utál.
2011. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is leszögezném,hogy én NEM csíptem Lacit. De ez nem színház volt! Látszódott az egész emberen,hogy megtört,így nem tudja valaki megjátszani magát. Meg különben is,múltkor mondták,hogy a döntőben 4 ember lesz,úgyhogy ez nem volt tervezve!
2011. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akik terjesztik ezt a sok baromsagot, hogy az rtl rendezte így nem gondolkodnak egy csöppet sem?? Miért lett volna ez jó nekik? Eggyel kevesebb párbaj, annyival kevesebb pénz az smsekből. Erre nem gondol senki?
2011. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És mi volt az a szavazás, hogy ki hiányzik legjobban a villábol? mert Olivér kapta a legtobb szavazatot, de ez mire volt jo?
2011. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!