Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi baja az x-faktor zsűrijének?

Mi baja az x-faktor zsűrijének?

Figyelt kérdés

Olyan besavanyodott feje van mindegyiknek, olyan komoran néznek...sírni való.

Mi bajuk van? Vagy ezt adták ki idén utasításba?


2011. okt. 1. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb produkcióra én sem tudnék máshogy nézni...
2011. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ha már oda ültették őket, igenis illene legalább egy fél mosolyt biccenteni szerencsétleneknek, amúgyis izgulnak eléggé. Tényleg olyanok a produkciók amilyenek, de hogy ennyire bunkó legyen valaki.....
2011. okt. 1. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát csalódottak...Mert elég rossz produkciók voltak, és jópáran alul teljesítettek a válogatóhoz képest. És szigorúnak kell lenni, mert az ösztönzi őket, hogy szedjék össze magukat. Ha mosolyogva, bályologva mondják, hogy "hát ez nem volt az igazi, de nem baj, kapsz még egy esélyt, majd legközelebb biztos jobb lesz", akkor azt nem veszik komolyan.
2011. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Röviden? Mert igénytelen szar műsor, és nekik ez a dolguk.

Hosszabban? [link]

2011. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
21:01-es...végülis...hát, jogos!:DD
2011. okt. 1. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én többek között ezért nem nézem/néztem az x-faktort, mert ilyen borzalmasan összeválogatott zsűrit még életemben nem láttam. Hihetetlenül ellenszenves mindegyik.
2011. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!