Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi történt VV Lacival?

Mi történt VV Lacival?

Figyelt kérdés
Volt itt valaki,aki azt fejtegette,h mlyen előre lefixált átverések lehetnek a vv-ben.Akkor említette,h Lacinak van vmi versenye mittomén hol és mikor,amin ott akar lenni,mégis jelentkezett a vv-be,pedig ütközik a kettő,és mivel így van,valahogy el karják majd érni,h itt is legyen és ott is.Azóta várom,h történik-e vmi Lacival?!EZ LENNE AZ???Most van a verseny?Ezért kellett kivini,és a betegség csak fal???Őszintén szólva márciusi időpontra emlékeztem,de akkor akár lehet most is...
2011. ápr. 6. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy eddig bírta idegileg. Sok idegbolond és rendetlen ember között, nagy korosztálybeli különbséggel ilyen hosszú ideig összezárva, nem lehet könnyű. Hiszen a legtöbb kiesett játékos már jóval korábban ki akart kerülni onnan. Emellett jóval kevesebbet is mozog, mint a kinti életében, nem éppen diétás koszt mellett.
2011. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Laci kipipálva... azért sajnálom...de milyen furcsa,h pont ő: a lelki terror nagymestere. íez is mutatja,h az ember barátok,társak nélkül mit sem ér.Bent nem volt senkije,ki is készült.
2011. ápr. 7. 20:56
 13/17 anonim ***** válasza:
Az a verseny (vagy mi a franc) március közepén volt, én akkor gondoltam, hogy ő lesz a kiválasztott.Mindenesetre sajnálom, de soha nem kedveltem.
2011. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen, volt valami autós verseny amin indult volna, ezt Alekosszal és Lefety Tibivel beszélgették a zenés héten.


Egyébként meg az lett a veszte, amire ő azt hitte, hogy majd azzal nyer: túlságosan komolyan vette ezt a játékot, nem tudta jól érezni magát, nem oda való volt. Ennyi.

2011. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Autós verseny. ... ??? ... mi nem ugyanarról beszélünk...

Másrészről egyetértünk.Az lett a veszte,amiben a legerősebbnek hitte magát. Ha vki azt mondja neki,5 hete,h lelkileg nem fogja,bírni,azt körberöhögi. :D Alek sikeresen kinyírta a hülyeségével!

2011. ápr. 8. 19:09
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, valami rallis cuccon akartak indulni úgy tudom.

Nem hinném, hogy Alek nyírta ki. Laci kinyírta magát. Egy percig se érezte magát kifejezetten jól, állandóan az értékekről papolt, holott benn ez senkit se érdekelt. És igen, neki ez nagyon nem való volt, ilyen ostoba emberek között. Bár őt se tartom valami nagy észnek, hogy bement oda, de ha vállalta, akkor ez van.

Saját magának köszönheti, hogy ez lett vele, kicsit el kellett volna engednie magát, és felszabadultan csak úgy lenni, nem mint egy cövek, hogy "akkor is erős vagyok mint az állat" módon viselkedni.

2011. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kb ugyanarról beszélünk,csak én az "ostoba emberek " résznél nem látok tovább Alekosznál. (még ha el is ismerem,h mindegyik szefós úgy ahogy van)
2011. ápr. 8. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!