Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi történt VV Lacival?

Mi történt VV Lacival?

Figyelt kérdés
Volt itt valaki,aki azt fejtegette,h mlyen előre lefixált átverések lehetnek a vv-ben.Akkor említette,h Lacinak van vmi versenye mittomén hol és mikor,amin ott akar lenni,mégis jelentkezett a vv-be,pedig ütközik a kettő,és mivel így van,valahogy el karják majd érni,h itt is legyen és ott is.Azóta várom,h történik-e vmi Lacival?!EZ LENNE AZ???Most van a verseny?Ezért kellett kivini,és a betegség csak fal???Őszintén szólva márciusi időpontra emlékeztem,de akkor akár lehet most is...
2011. ápr. 6. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem nincs semmi verseny. ő csak egy átlagos biztonsági őr volt.
2011. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az Alek...Laci egy fokkal nagyobb vad volt...mondhatni ő lehetett volna Alekosz "főnöke"... :D :D :D....de tényleg készült vmi versenyre.Arról tud vki vmit?
2011. ápr. 6. 20:08
 3/17 anonim válasza:
Lacit mellkasi fájdalmak miatt kórházba vitték. Lehet így oldják meg a problémát, amit felvetettél.
2011. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
de ha így terelnek akkor nagy kamuk. főleg hogy úgyis kiderül hogy ott volt-e a versenyen.
2011. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Durva, hogy egyesek még elhiszik, hogy nem kamu a műsor o_O
2011. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lemondták a vizsgát már kb.1 hónapja,mert Laci edzőtársa kérte,h had mehesen be segíteni neki a f.készülésben,de nem lehetett.Bent meg nem könnyű egyedül felkészülni.Kell egy ember,aki azért otthon van a h.művészetben.Az a baj,h Laci befásult bent!Ezek miatt elhalasztották a 6.dan vizsgáját.

Ma mondták,h nem szervi,hanem pszihés baja lehet.Sajnálom,mert ha tudja mi lesz,tuti nem megy be.Amúgy sztem levolt az zsírozva,h kik mennek majd be.

2011. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ha nem a verseny miatt vonják kia a forgalomból,akkor tuti,h a visszafogott harag akadt meg torkán.Nagyon sokszor látom rajta,h mennyire visszafogja magát,pedig már odaszólna.Nem bántom ezért,mert csodálom,ha vki nem megy bele felesleges vitákba idióta emberekkel.Én már ezerszer kiordítottam volna magam.

Csak hirtelen gyanus lett,h volt egy ilyen felvetése itt vkinek,és most meg lacink kint vana villából.

Azt meg,h kit engednek,vagy nem engednek be ,amikor nem látjuk,és nem vágják be,inkább hagyjuk...Eddig sem közvetítették az ilyen vizsgákatmversenyeket,ezután sem fogják,vagy mgoldják a Laciét okosban,ha akarják.Nem a csajágaröcsögei helyi tv-ről beszélünk.Ha úgy ment be,h felkészül,akkor megoldják,hidd el!!!

2011. ápr. 6. 21:43
 8/17 anonim ***** válasza:

Az a baj,h amikor amikor jelentkezett még nem tudott a vizsga i.pontjáról.Gondolom nem akart v.lépni.Lesz még alkalma megcsinálni,ha akarja,ez nem egyszeri,csak itt,csak most vizsga.Igaz,h nem is minden évben van,de nem 10évente:)azt meg ne álítsuk már,h nem mert,v nem akart elmenni,mert akkor 1danja sem lenne!

látszott rajta(fókuszban),h tényleg sz.rul van,ki van idegileg.kiből mit vált ki a bezártság,az unalom stb.ott van Alek,aki ki sem akar jönni,jól érzi magát,nemh sz.rul lenne:)vki iszik,vki többet bagózik,vki eszik,vki visít,stb.szóval kiből mit vált ki,azt nem lehet tudni!

2011. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A Fókusz szerint VV Laci kikészült idegileg, ez a baja. Csakhogy a mellkasi fájdalmat okozhatja a bordaközti idegek zsábája is, a gyengeség, remegés, kéz- és lábzsibbadás stb. pedig komoly gerinc problémákra utal. Porckorongsérv, amelytől le is bénulhat, ha nem műtik meg. Sajnálom, de ezt az öt hetet ennyi megpróbáltatással (dzsungel, szabad ég alatt laknak stb.) nem fogja bírni.
2011. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fogja birni.Lacinak annyi,kikeszult mint testileg mint lelkileg.

Azert tegnap este visszaengedtek,de kerdes meddig birja.

2011. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!