Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szoltok Eva taktikajahoz...

Mit szoltok Eva taktikajahoz hogy Becire rakjak a jelet?

Figyelt kérdés

Tegnap errol volt szo az osszefoglaloban.

Csak en latom ugy hogy Evanak az a celja hogy O semmikepp ne tudjon Becivel parbajozni?A lenyeg hogy vagy rajta vagy Becin legyen a lila kendo,hogy ketejuk kozt a parbaj ne jojjon letre.

Miert anyira biztos benne hogy Alekoszt nem hivna ki?


2011. ápr. 5. 07:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha Béla végre kimenne, csak az a gond, hogy párbajnál egyedül Alekosz tudja őt legyőzni, és hiába pakolják Bélára a jelet, Alekot nem meri kihívni, bárki más ellen meg visszajön.
2011. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Sztem is az lenne a legjobb, ha most Bélára tennék, mert akkor csak Anikót tudná kivinni.ez tök jó az Éva szemszögéből, csak az benne a szívás, hogy megint csak egy tök jó karakter esne ki(Anikó), ez a mocskos dög Laci meg Dörzsi meg ottmaradnának.Lehet, hogy inkább Alekosznak kéne menni párbajozni, és kitakarítani a zsírdisznót.
2011. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Hat az sem rossz ha Beci kiviszi Anikot es igy Eva megszabadul egy nagy rivalistol,akarmelyikuk esik ki.

Igazabol ennnagyon kivancsi lenek egy Eva Beci parbajra,es ha most Alekosz-Laci megy parbajozni vagy aniko-jerzy,akkor van esely ra.

2011. ápr. 5. 11:34
 14/20 gfero ***** válasza:
azért akarja Bécire pakoltatni mert így megszabadul Anikótól.de remélem hogy Bécinek leesik az álla és kint marad.
2011. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Ahogy írtad is, két legyet üt egy csapásra. Egy riválistól megszabadul, egy másikkal szemben pedig be lesz biztosítva, hogy tuti nem fog vele párbajozni következő alkalommal sem.Akár Béci akár Anikó megy vissza, mindkét esetben igaz.

Csak az a baj, hogy Jerzsit minél hamarabb ki kéne vinnie valakinek. Minél tovább húzzák, annál több ideje van erősödni. Mert szerintem erősödik már egy ideje. Már vannak néha önálló gondolatai. És be kell ismernem, már vagy két beszólásán nevettem is az utóbbi két hétben.

2011. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 kokakólalájt ***** válasza:
Annak örülnék ha Béci kihívná Alekoszt, és Alek 70%-30%-al nyerne. Egyből letörni a szarva annak a nagypofájú kamuarcnak. Csak sajnos úgyis gyáva lesz, és Anikót viszi.
2011. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolso kicsit tulzasnak erzem amit irsz,70:30 azert az kicsit sok,ha vegen Alek nyerni fog akkor sem ennyivel.
2011. ápr. 5. 17:04
 18/20 anonim ***** válasza:

le van ez már rndezve:

VV4... Forgatókönyv. (Frissítve: 2011. 04. 04. 13:52)


A következő kiválasztott:

Jerzsi, ”erősebbtől vereséget szenvedni nem szégyen” alapon, ---> Alekoszt viszi párbajra (mivel Éva védve) ...vissza: egyértelműen Alekosz.

Mérleg: gyenge párbaj, előre kiszámítható eredménye képen kevés SMS, a műsornak negatív bevétel.

(A villában marad: Anikó, Éva, Alekosz, Béci, Laci)


Utolsó előtti kiválasztott: (Alekosz védve..., és mivel Anikó saját Alekosz/Éva táborát erősítette Éva párbajakor ő is kiesik a kihívásra esélyesek közül)

Ezért marad Laci, aki a általa legerősebb ellenfelet hívja ki, (mivel Alekosz védve, nőt meg még véletlenül sem hívna ki) ---> Bécit hívja ki! ...vissza: egyértelmű, hogy Béci.

Mérleg: Újra gyenge párbaj, előre kiszámítható eredmény, kevés SMS, a műsornak negatív bevétel.

(A villában marad: Anikó, Éva, Alekosz, Béci)


Utolsó kiválasztott: Anikó..., aki szinte biztos, hogy Évát hívja ki párbajra. (Alekosz, Anikó szerint is, egyértelműen erősebb, Béci védve, így más választási lehetősége nincs!)

Nagyon erős párbaj lesz, aminek a végeredményének az aránya hasonló az Éva/Gigi párharcához, DE ezúttal, NEM Éva, hanem Anikó az, aki vissza mehet a villába!

(Éva idegösszeomlással el.... --->) ANIKÓ vissza....


Ezáltal marad az "édes hármas": Anikó - Alekosz - Béci

A három, döntős közül az nyer, akire a nézők a legtöbb SMS-t küldik, az előzőleg már nyilvánosságra hozott, meghatározott időpontot bezárólag.

(Ebben a végjátékban, biztosra vehető, hogy a legtöbb SMS beérkezése várható, ezáltal a legnagyobb bevételt hozó párbaj lesz, a VV4 történetében!)

2011. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Utolso szerintem nem igy lessz foleg azert nem mert hamarosan eltorlik a vedetseget,elozo szeriakban is igy volt.
2011. ápr. 6. 08:20
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy tudom, hogy az utolsó előtti párbaj után már nincs védettség. Tehát az utolsón bárki mehet bárkivel. De majd elválik, hogy itt mi lesz.
2011. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!