Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szoltok Eva taktikajahoz...

Mit szoltok Eva taktikajahoz hogy Becire rakjak a jelet?

Figyelt kérdés

Tegnap errol volt szo az osszefoglaloban.

Csak en latom ugy hogy Evanak az a celja hogy O semmikepp ne tudjon Becivel parbajozni?A lenyeg hogy vagy rajta vagy Becin legyen a lila kendo,hogy ketejuk kozt a parbaj ne jojjon letre.

Miert anyira biztos benne hogy Alekoszt nem hivna ki?


2011. ápr. 5. 07:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Béci szerintem bárkit kinn hagyna, Alekosszal pedig tuti nem fog párbajozni, bár láttam már fura dolgokat. Laciék mondták, hogy is mondták, "most már toljuk egymást előre"...mintha eddig nem tolták volna Ildikót, vagy Zsófikát, vagy Gombit előre, a "beteg állatot". (A beteg állat kifejezést nem Gombira értettem, valahogy így fejezték ki egy internetes oldalon, lényege az volt, hogy a gyengéket küldték eddig is a harcba).
2011. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán épp ezért, mert szerinte Béci nagy eséllyel kint hagyná sokukat, most azt akarja, hogy Béci végezzen egy kis "takarítást", és esetleg épp Anikót vigye ki, akitől Éva talán még jobban tart, mint Gigitől.
2011. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
De ahhoz, hogy Béci menjen párbajozni legközelebb, Alek-Éva és Anikó szavazata is szükséges! Anikó úgysem teszi rá. A Béciék egyöntetűen Alekoszra rakják majd szerintem. Egyébként Alek és Béci megegyeztek, hogy egymást nem viszik ki!
2011. ápr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet benne valami, hogy Béci akkor nem tudja kivinni őt, és az is, hogy nagy valószínüséggel Anikót választaná, és Éva megszabadulna egy nagy riválistól, mert ugye mondta is hogy a lányok között Anikót tartja a legerősebbnek. Alekoszt nem hívná ki Béci, mert tudja, hogy ő erős, és a végére tartogatja, mondta is, hogy mostmár ha párbajra kerül sor, gyengébb felet fog választani.
2011. ápr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miben egyeztek meg, kedves utolsó, az olyan mindegy. Mert abban is megegyeztek, hogy következőnek olyan menjen, aki még nem volt, erre Béci is Évára tette a jelet. Szerintem most Alekosz kapja a legtöbb jelet, sLacit viszi ki és hagyja kint, vagy pedig Éváék mégis Erzsire teszik a jelet, s akkor az Anikót viszi ki, és kint marad, de ha Alekoszt, akkor meg pláne.
2011. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha Erzsi előadja a "szegény"sztorit,akkor még a végén megnyeri,mint annak idején a szerencsétlen Miló.Senki nem gondolta volna,aztán elővette a szegény,beteg anyuka történetet,és elverte a Leót,mint jég a határt.Nagyon lenézitek az Erzsit,de figyeljétek meg,elviszi a pálmát a hősszerelmes,nagyon hányatott sorsú,államigondozott,családjáért élő Erzsi!
2011. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem viszi el, mert mindenki tudja, hogy milyen képsorozatot csináltak róla egy meleg újságnak, meg a Belevaló óta azt is tudjuk, hogy tükör előtt verte egy videóban, nem tudom, hogy ez is a homokosoknak készült-e, na de mégis! Én nem szavaznék rá. Nem is ezek miatt elsősorban, bár ez is elég gusztustalan, hanem mert nem valami nagy egyéniség, s tényleg elég butácska.
2011. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Éva önző, őt az sem különösebben érdekelné, ha most Béci kihívná Alekot neki ez főnyeremény, mert az egyik nagy ellenfél kiesik. Lehet szereti ő Alekot meg minden, de az önző érdekei fontosabbak számára.


Azonban nem hiszem hogy Béci kihívja Alekoszt, ők kettem a döntőben szeretnének megmérkőzni.

Béci szerintem anikót hívja ki, és akkor Anikó kint marad. Ki mást hívna ki Béci? Jerzy Laci kihívás simán rossz színben tűntetné fel.


Egyébként szerintem biztos nem lesz Béci a kiválasztott. Most esett ki Gigi. Valaki elhiszi, hogy béci rögtön megy utána?

Laci húzhatna.

2011. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Erzsi szépen lassan besündörög a döntőbe!
2011. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kissé eltértünk a tárgytól úgy látom. Éva taktikájáról van szó, nem arról, hogy jerzy megnyerheti-e a játékot vagy sem. De ha már itt tartunk, szerintem ezt mégegyszer nem lehet eljátszani. Én nem néztem az akkori VV-t, nem tudom, hogy Milo ellenfelei mennyire voltak népszerűek, de úgy gondolom, hogy ebben a felhozatalban Jerzy hiába sírna, ha Béci és Alekosz mellett fog ülni a döntőben. Mindketten nagyon népszerűek, Bécit valakik a háttérben nagyon nyomatják, nem feltétlenül a rajongók, az Aleksoz rajongok meg Alek győzelméért fognak mindent megtenni, olvasgatom a Face-en a forumozásaikat, elég elszántak, úgyhogy őket nem fogja meghatni Jerzyke, Béci-fanokat úgyszintén, aztán ott a 3. csoport, akik esetleg be lehet etetni ezzel, plusz utálja Alekot és/vagy Bécit, és az Jerzyre szavaz, de az kevés lesz. Viszont ehhez az kell, hogy egyáltalán eljusson a döntőig.
2011. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!