Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltokhozzá hogy Éva...

Mit szóltokhozzá hogy Éva ment vissza? Ti kinek szurkoltatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen az RTL klub manipulálta a nézőket a nagyobb nézettség miatt. Ez számomra a legalja.

Meg az is, hogy egy szenvedélybeteg, idegroncs nő a mai fiatalok számára az etalon.

2011. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyert az őszinteség az álszentséggel szemben...
2011. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy nem volt szép az RTL-től de ezt én nem nevezném csalásnak mivel nyíltan tették! :)
2011. ápr. 4. 13:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Gigire nem lehetett szavazni az utolsó 10 percben... Évára simán elmentek a szavazatok...
2011. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

ma 13:43

Ott a pont!!


ma 13:47:

Gigi hol álszent? Amióta ezt valami igen hülye elkezdte hangoztatni,azóta ez megy. Megmondta a párbajon is h a Jerzy és a testvére miatt nem csinálja azt,amit ha nem lennének Ők bent akkor csinálná.(pl. meztelenkedés,fenékmutogatás,stb..stb..)Arról nem is beszélve h a playboynak is levetkőzött,pedig akkor is a villába vlt..Úgyhogy Ő 1etlen 1 szóval nem tagadta a múltját..Minden csak nem álszent.

2011. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még, hogy nem álszent meg nem tagadja multját xD

Mikor beszélt róla vagy mikor viselkedett úgy?

Azzal meg csak saját magát buktatta le, hogy beismerte, hogy máshogy viselkedik mert bentvan a tesvére és az állítólagos szerelme. Ja meg a bikiniben fürdés amikor egy mocskos r.banc valójában. Pontosan ezt nevezik álszentségnek. Ha nem értitek meg a szavak jelentését nézzetek utána.

2011. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát én Éva, Alekosz és ANikó fan vagyok szóval inkább nemmondok véleményt! :D
2011. ápr. 4. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Átverés az egész...

Biztos vagyok benne, hogy ha nem mutatják meg akkor az eredményeket, Gigi nyer, Alekosz pofára esik..-.-"


A párbaj termét meg teletuszkolják Éva rajongókkal azt persze Gigit nem hallgatta meg senki.

Én az este megfogadtam hogy többet rá se nézek a VV-re, kész agyfárasztás!

2011. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Még, hogy nem álszent meg nem tagadja multját xD

Mikor beszélt róla vagy mikor viselkedett úgy?

Azzal meg csak saját magát buktatta le, hogy beismerte, hogy máshogy viselkedik mert bentvan a tesvére és az állítólagos szerelme. Ja meg a bikiniben fürdés amikor egy mocskos r.banc valójában. Pontosan ezt nevezik álszentségnek. Ha nem értitek meg a szavak jelentését nézzetek utána."


Azt mondta a párbajon hogy 100%-ban magát adta a műsor egész ideje alatt,de volt olyan,amit nem mutatott meg magából mert ott volt a szerelme és a bátyja. Olyan nehéz ezt megérteni? A bikiniben fürdésről meg csak annyit h a bikini/fehérneműben mutatkozásnál többet SOHA nem mutatott meg magából.ennyii...

2011. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!