Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valakinek tetszik ez a katonai...

Valakinek tetszik ez a katonai hét?

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem
2011. márc. 23. 19:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Azért a cigaretta elég erős szenvedély, egyfajta drog, amit ha nem kap meg az illető, akkor elvonási tünetei lesznek. Nem azt mondom, hogy ez jó, de valamely szinten érthető. És teljesen más dolog, mint plüssmacik után nyivákolni felnőtt férfiként.
2011. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ja,nagyon erős szenvedély,de látod pl. azt a Béci le tudta tenni,és azóta sem sírt érte..
2011. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértem Évát. A két kiképző nagyon megalázóan, sértőn beszélt leginkább vele, de a többi villalakóval is. Ha a helyében lennék én is egészen biztosan nem tűrném el ezt, undorító amit csinálnak vele...

Nekem az jött le, hogy a két kiképző élvezi azt, hogy másokat megaláz, nem csinálnak semmit, csak ordibálnak meg parancsolgatnak, és ez szerintem undorító.

2011. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ráadásul egy nővel így nem lehet bánni.
2011. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Azt hittem hogy csak én vagyok evvel így :)

Örömmel látom hogy nem.

2011. márc. 24. 13:05
 26/26 anonim ***** válasza:
jobb mint a jótékonysági hét az nagyon unalmas volt
2011. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!