Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valakinek tetszik ez a katonai...

Valakinek tetszik ez a katonai hét?

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem
2011. márc. 23. 19:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%
Sztem annak nem tetszik,aki most látja,h milyen Éva.Persze itt a többség fiatalokból áll,és nem tudják,h ez messze van az igazi katonaságtól.Ez tényleg arra jó,h mindenki megmutassa,h mennyire tud viselkedni,fegyelmezett lenni,stb.Éva már tényleg befejezhetné,mert olyan,mint egy 10éves.Neki mindent szabad?visszau.atni olyanoknak,akik a p.csáját védik,ha kell?vagy,h jön az árvíz,akkor jó,ha jön a katonaság?a tisztelet megadása nem igényel nagy tehetséget.az meg senkit nem érdekel,h ilyen.kíváncsi lennék a nagy rajongóikra,h ha velük beszélne így,akkor mit szólnának?
2011. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
45%

Éva ezen a héten is jól nyomja,mint mindig. :D

Csak így tovább.

2011. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a katonai hét, és ami a valóság egészen más, ezt csak az tudja aki katona volt. Ez egy nagy nulla, az igazi katonasághoz képest, de tényleg ide csak fiatalok vagy olyanok írnak aki nem volt katona....

Nekem tetszik, de amúgy aki cirka 30 év alatt nem tanult fegyelmet, az egy hét alatt sem fog.

2011. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik,ez legalább szórakoztató.Ezen a héten nézem a műsort,utána befejezem.

Én sem értem,mi tetszik az embereknek abban,hogy az a piás idióta részegen balhézik?

2011. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.Főleg amikor a kiképzők cinikuskodnak-

-Na,magában egy költő veszett el.-

Meg Alekosz is jól nyomja.A Rambos jelenetét 3x visszatekertem akkora gúny.

2011. márc. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

20:13 vagyok,kedves 20:53 -talán engedélyt kellett volna kérnem tőled,h. megírjam a saját véleményem?:O

Igen ,Béci ragaszkodott a dolgaihoz,talán azért mert neki ezek a dolgok kellenek ahhoz,h. még bírja benn,nos akkor mi van?Semmivel sem volt gyerekesebb,mint amikor az Éva a cigiért sírva fakadt.

2011. márc. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, jól szórakozom rajta, főleg Éva nyüglődésein. :)
2011. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%

Hát jobb, mint a jótékonysági hét.


Ez is Éva miatt érdekesebb. Ha ő nem lenne ott, akkor mindenki nyugiban teljesítené a feladatokat, és így telne a hét. De Éva, mint mindig, most is odateszi magát, és megcsinálja feszkót.

2011. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ez igaz, jobb ez a hét mint a jótékonysági volt.
2011. márc. 24. 08:55
 20/26 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a hetet! Már akkor tudtam, hogy jó lesz, mikor az előzetest megnéztem. Ennyit még nem tudtam röhögni egyik témakörön sem. Akkor is nagyon élvezném, ha bent lehetnék köztük, mert én bírom a rendet, fegyelmet, fizikai terhelést és összetartást. Egy ilyen laza kis játékban pedig csak szánni való, aki ezt képtelen egy kis humoros hozzáállással végigcsinálni, mert hiába tűnik a kiképzők hozzáállása annyira komolynak és megalázónak, azért mindenki tudja, hogy ez játék, itt valódi fenyítés nem létezik.
2011. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!