Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valakinek tetszik ez a katonai...

Valakinek tetszik ez a katonai hét?

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem
2011. márc. 23. 19:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nekem sem
2011. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
nem...
2011. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Nekem sem. Éva az egyetlen, aki miatt egy kis izgalom is van.
2011. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik :)
2011. márc. 23. 19:47
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik!
2011. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem tetszik. Meg is értem az Évát, hogy ellenkezik, én se ugrálnák ott mint a többi szolgalelkű.
2011. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
nekem is tetszik,ilyen helyzetekben látjuk meg az emberek igazi énjét
2011. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó!! pl Béci újabb féltékenységi kitörésére, a plüssmaci hiányára, vagy Gigi undorító kis áskálódására gondolsz, mikor rögtön lecsapott Anikóra, hogy Alek ellen hergelje, aztán meg Évára hogy szintén Alek ellen hergelje, közben meg mind a két csajt kidumálja a háta mögött?

Mert akkor igazad van.


Ez a hét egy nagy S Z A R. csak arra megy ki ismét, hogy a Bécike meg Gigike rendes kis gyerek mert behódol és szó nélkül megalázkodik. Évát meg meg akarják törni.

Könyörgöm ő az egyetlen lázadó, aki fel meri vállalni magát és a véleményét a Villában és még ezt is el akarják nyomni?


Béci Gigi Jerzy Laci élvezi, hogy most alázhatja Évát, de hát az nevet aki utoljára nevet...


Ez a hét katasztrófa, szó szerint rossz kedvvel ülök le megnézni, igazából csak azért nézte ma is mert éppen nem volt más dolgom, de ki is hagytam volna ha úgy esik...

2011. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

Én nem nagyon értem azt akinek nem tetszik ez a katonai hét ! Inkább jobb lenne látni hogy Éva a földön fetreng részegen ? Nekem bejön nagyon ez a katonásdi !

Ezt már akkor meg kellett volna játszani,mikor a majom Olivér,a Zombi-Gombi és a gumicsónak-pittyű reteknő is bent volt a Villában !

2011. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Csak amikor Olivérék bent voltak, akkor történtek események, és nem kellett ilyen ostoba játékokat kitalálni.
2011. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!