Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Amit most művel Éva, azért...

Amit most művel Éva, azért nem jár kizárás? (VV)

Figyelt kérdés
Én tuti úgy vágnám ki a játékból, hogy a lába nem érné a földet.
2011. márc. 22. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Szandikát se rúgta ki az RTL KLUB,amiért egész nap az ágyban döglött a sulihéten,szerintem Évát se rúgják ki csakazért mert nem fogad szót a kiképző őrmestereknek.
2011. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálod Évát, termésetes, ogy kirúgnád az első adandó alkalommal. De azért ne legyél már ilyen elfogult, és ne hasonlítsuk össze Szandi esetét ezzel. Szandinál nem az első feladat volt akkor amiben nem volt hajlandó részt venni, plusz azon a napon is, mikor nem vett részt az órákon, többször is figyelmeztették levélben, mégis tojt rá. De még ennek ellenére sem zárták ki. Akkor most Évát miért is kellene? Ő csak nem fogad úgy szót, és visszapofázik, de ott van és csinálja. Csak nem eészen zökkenőmentesen. De ezért kapja sorban a büntijét a tisztektől.
2011. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
A kopasz engem is megbüntethetne ... :P
2011. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem utálatból kérdezem és Szandit sem én hoztam fel. De ha már Szandinál tartunk, valóban ég és föld, itt ugyanis nem Évát büntetik, hanem kollektívan büntetnek, és Éva vigyorogva veszi tudomásul. Ez a bicskanyitogató. Úgy gondolom, hogy van némi különbség. Én egyébként Szandit is kiraktam volna, mint a sicc, ergo nem belőlem gazdagodna meg az RTL klub tulajdonosi köre...
2011. márc. 22. 22:18
 5/14 A kérdező kommentje:
22:12-es, beállok melléd a sorba. :D :P
2011. márc. 22. 22:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ezt a Szandika vs. Éva dolgot vesszük alapul, én 100x jobban megértem Évát. Más az, ha valaki annyira pofátlan, hogy az ingyenélés közepette megengedi magának, hogy nem teljesíti a piti kis semmi feladatot, és más az, ha valakire egyik napról a másikra ráb*sszák az ajtót, majd közlik vele, hogy most 1 hétig kutyába sincs nézve.
2011. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, bár érdekes, hogy a többinek ez mégsem akkora trauma.
2011. márc. 22. 22:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, ne haragudj, tényleg nem te hoztad fel a Szandit, csak már megkavarodtam. :)

Hát az Éva ilyen, szívén viseli ezt a fajta bánásmódot. Szerintem a többiek sincsenek oda érte, csak csendben vannak. Ez szerintem nem olyan szabályszegés, amit kizárásnak kéne követnie.

Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy kidobtam volna pár embert szemrebbenés nélkül. :) Pl. ki nem állhatom, ha hetekig siránkoznak, hogy ki akarnak menni.

2011. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jaja.:) Te sem lennél jó tulajdonos... Ha rajtunk múlna, már nem lennének benn ennyien.:)
2011. márc. 22. 22:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Mivel Éva megcsinálja a feladatokat csak nem rendesen. De közel sem úgy áll hozzá, mint pl Szandika mikor ki akarták zárni, hogy egyáltalán hozzá se kezd a feladathoz.

Pl a tegnapi nap is minden feladatot megcsinált. Beágyazott csak rosszul, örködött csak rosszul és stb, szóval ez messze nem a kizárás kategória.

Azért ne kezdjük már mindig ezt a kizárás dolgot meg az okokat a hőbőrgésre (ez nem kimondottan neked szól kérdező)

2011. márc. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!