Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gigi h viselkedhet így? Olyan...

Gigi h viselkedhet így? Olyan botránkoztató videói vannak h hihetetlen mit művel ez.

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
az a baj hogy sokan még be is veszik ezt a szende kislány mesét amit előad a villában
2011. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A múltja és a jelene is alap, ha ilyen..."műsorban" akar szerepelni. Direkt ilyeneket kerestek.

Szerinted normális, tisztességes, feltűnési viszketegségtől mentes emberekkel meg lehetne tölteni a sok szennylapot?

2011. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én csak csalódtam mert nem ilyennek ismertem meg a tv-én keresztül, nem néztem volna ki belőle, hiszen ha csak játszik is nem tud minden pillanatban színészkedni
2011. jan. 29. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Művésznő, a szó legszorosabb értelmében!

Mesterfokon.

2011. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a legidegesítőbb h ő ossza az észt az Évának h milyen trehány semmire való, meg okoskodik, aztán közben meg ilyen videói képei vannak, egyszerűen undorító amit ez a nő művel, pedig szerettem eddig
2011. jan. 29. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:

A tesója ugyanez pepitában: az ex-cigány maffiózó, már általánosban volt neki kiskorú bűnözői priusza, bent volt az iskola "krémjében", ezekről még maga mesél az egyik riportban, amit rapper korában készítettek vele.

Felnőtt korában meg ugyanúgy ugyanazt a léhűtő életet éli, mint fiatalon, nem igaz, hogy táncoktató, vagy ha az is, nem az a fő megélhetési forrása...és nem is a zenélés.

2011. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor mirt keres Bereczki Zoltan Kerek egesz cimu klippjeben?Nezd csak vegig!!!!Hat nem hiszem hogy epp egy jottment alakot valasztanak oda be,eleg igenyesen meg van csinalva.
2011. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2.08-nal latszik jol.
2011. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!