Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító, amit...

Csak szerintem undorító, amit VV Olivér művel?

Figyelt kérdés
Szerintem még egyszer sem volt olyan beszélgetése, ami nem "hátulról" jött volna. Mindenkinek bemagyaráz mindent, és a legtöbben el is hiszik.Két kézzel keveri a szart, és ezt szinte észre se veszik. Egyébként az a gáz, hogy tök jó fej, de szerintem ezzel a taktikázással épphogy szavazókat veszít el.
2011. febr. 5. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyfajta taktika,bár én sem nézem csillogó szemekkel amit csinál...

Jól tudja az embereket manipulálni,és talán erre fog ráfázni.De szerintem azok,a fanok aki mellette állnak,úgyis rá fognak szavazni.És szerintem Bécit fogja kivinni,és hajrá Béci,ha ez így lesz.Alekosz mondókájából gondolom,hogy őt viszi ki.Meg rá is tette a jelet...

2011. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy taktika. Egyébként én azt sem értem, hogy a többiek eddig hogyhogy nem elégelték meg. Bár teljesen mindegy, aki felemelné a szavát, az ellen fordítana mindenkit.
2011. febr. 5. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem is, eddig bírtam de már nem. röpülhetne kifele, csak nehogy a nagy love story miatt kiejtse Bécit.
2011. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek nem kell ezt komolyan venni nem veszitek észre,hogy tiszta pankráció az egész.
2011. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
igen:D Bele kell látni a humorába és akkor lehet rajta nevetni. Mondjuk ha nekem öntenének tojást a tolltartómban nem lennék olyan jókedvű xD De aki hűséges és kitart mellette annak tökmind1, hogy mit csinál
2011. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az szerintem is vicces volt, meg jófej alapból. De szerintem ezzel a szarkeveréssel csak szavazókat veszít el.
2011. febr. 7. 18:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a barátnőjét sajnálom, az Enikőt. :( Olyan aranyos lánynak tűnik. Én tuti nem szeretném végig nézni a tv-ben, ahogy a párom egy másik nővel flörtölget.
2011. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Evvel a sráccal valami nincs rendben, ugy mint a többivel. Jó lett a válogatás. Tisztelet a kivételnek persze.
2011. febr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anikós kapcsolata is az önzőségét bizonyítja, mert már nem is Enikő hiányzik neki, hanem a szex.
2011. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló..teljesen egyetértek.Nem is Enikőért nyávog,hanem,hogy ő férfinek szeretné már magát érezni,meg hiányzik a szex,szerelmeskedés stb. Csaját sajnálom a legjobban..Bár ha kimegy,lehet,hogy azt fogja mondani neki "de Szivem,ez csak egy taktika volt..." Aztán,hogy mi az igazság...
2011. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!