Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintem pár nap múlva jon a...

Szerintem pár nap múlva jon a levél hogy Olivér barátnoje szakított vele. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hogyha a csaj helyében lennék már rég szakítottam volna vele.....
2011. febr. 6. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy még te sem éltél komoly, több évig tartó kapcsolatban. :)


Majd ő eldönti, mit lép, jobban ismeri Olivért, mint itt bármelyikünk.

2011. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lassan ott tartok, hogy megérdemelné.

Szerintem baromi megalázó ez a barátnője számára.

2011. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha semmilyen szituacioban nem tudnek ilyen dolgokat mondani egy ferfinak, akinek baratnöje van, ez az Aniko egy alnok kigyo. Es meg fontosabb, hogy soha semmilyen körülmenyek között nem tudnek annyira megkedvelni egy masik ferfit, hogy azzal bantsam a ferjem, hogy ilyeneket mondjak neki, es ölelgessem,meg simogassam. Mind a kettö egy utolso szemet a szememben.
2011. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát utálom ezeket a müsorokat,majndem mindegyikbe szétmennek még azok is akik töl joban voltak.A megasztártol az x factorig.Sajnálom acsajt,pedig szerintem nem az olivérhez illik,a csaj elég szolid és nyugis az olvivér meg teljesen más.Az biztos h szemét dolgo megalázni a másikat.Mondjuk én Évike pasija helyében már nem lennék az Évával,mert az h Alekosz a mellét simogatta meg hasonlok az szerintem már gáz.Látszik h nem akar az alekosztol semmit,de mégis hüyliti és meg van örülve ha látja h alekosznak más tetszik szóval féltékeny pi..a.
2011. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ui.Anikoban meg az a vicces hogy pont az kell neki akinek van valakije,az elején még a bécinek tette a szépet,nem szertem az ilyen bigéket.
2011. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem fog vele szakítnai mert most Oli játsza a jófiút.

Anikó azért szánalmas egy nőszemély, hogy mindenkinél így bepróbálkozik, és még Alekoszt ócsárólják egyesek. Ha-ha-ha.

2011. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19:11-es, feltételezem, te be sem mennél ilyen helyre.


Azért az jó lenne tudatosítani magatokban, hogy a villabeli lét egy emberkísérletnek felel meg, tuti tudathasadásosak lesznek egy idő után abban az ingerszegény környezetben. Nyilván a kinti életben, mikor van mindenre kontroll, nem így viselkednének. És ez nem azt jelenti, hogy előjön az igazi énjük, mert EZ SEM az igazi énjük.

2011. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pontosan. Végülis hány férfi bírná 2 és fél hónapig, a barátnője nélkül, úgy, hogy be van zárva, és szép nők veszik körül? Anikó meg nem egyszer, nem kétszer illegette már magát neki.. S végülis azon kívül, hogy azt mondta a lányra, hogy szép, nem tett még rosszat... És tényleg a bezártságot se felejtsétek!


Nyílván, ha Enikő lennék, rosszul esne, hogy a párom más nőt gyönyörűbbnek tart, mint engem, de még tartja magát... Nem csókolta meg...nálam ott kezdődik a fizikai megcsalás...

2011. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!