Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintem Oliver nagyon ki...

Szerintem Oliver nagyon ki akart menni vegleg es megkerte a rendezoket hogy csinaljanak valamit ennek erdekeben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 14:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Anikorol pedig azt gondolom hogy tudta hogy Zsofi utan o jonne,erre kitalalta hogy masszon ra egy kicsit Olira hogy rontsa a nepszeruseget.
2011. febr. 13. 14:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Anikóval mondatni a kortásbeszédet is szándékos kicseszés volt Olivérrel, hogy biztos ne jöjjön vissza!

Olivérnek ott lett volna a helye a villába és nem akart kimenni!!!

2011. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olivér nem a szerkesztőkkel paktált le. Az a helyzet, hogy már jó párszor elmondta (nem csak az utóbbi napokban), hogy nem érzi jól magát. Taktika volt ez a javából. Beadta, hogy megakar mérkőzni a Bécivel, ezért rakatta magára a jelet. Tudta jól, hogy Béci megy vissza. Csak ez így mégis valahogy méltóságteljesebb kivonulás, mintha a többiekhez hasonlóan csak azt hangoztatta volna nagy bőgés közepette, hogy ki akar menni.

Sajnálom, hogy kiesett, de jobban sajnálom a benti "barátait", főleg Alekoszt, akik emiatt joggal érezhetik rosszul magukat, hiszen, ha ők nem Olivérre teszik, most nem ő esett volna ki.

2011. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Oli ki akart menni, és ennek legfőbb oka Anikó, szaóval a sok Oli rajongónak tudom ajáénlani, hogy ne Bécit hibáztassák, hanem Anikót, mert miatta nem akart Olivér visszamenni, mert nem akarta hogy a barátnőjével problémák legyenek.

Ha Anikó nem mászik rá Olra, Olivér még mindig bent lenne.

2011. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenhez két ember kell. Olivérnek imponált, hogy valakit magába bolondított, ezt maga is bevallotta és külön adta alá a lovat. Ellenkező esetben már az első jelre elhajtotta volna, de nem tette.

Anikóról pedig annyit, hogy nem sajnálom a tegnapi miatt, megérdemelte. Jól mondták a többiek, mindig a foglalt pasikra mászik rá. Először Bécibe volt belezuhanva, hogy mennyire szereti, és mennyire boldoggá tudná tenni, utána a Király L. Norbi, akinek annak ellenére, hogy alakuló kapcsolata van/volt, írt levelet. Utána az Olivér. Ki lesz a következő? Gombi? Ő az egyetlen foglalt pasi, akire még nem mászott rá.

2011. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tök igazatok van anikóval kapcsolatban. egyébként szerintem pszichiátriai eset.
2011. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!