Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 11 éves fiúk mit csináljanak...

11 éves fiúk mit csináljanak a szülinapi bulin?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a parti, és nem tudom mivel kéne lefoglalni őket a partin. légyszi!!!! nAGYON FONTOS!!!!
2010. szept. 17. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
legozatok :)
2010. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem a 10 éves fiamnak most volt a szülinapi partija. eszembe nem jutott az, hogy a lefoglalásukról nekem kéne gondoskodnom. az én dolgom az volt, hogy legyen kaja, pia.

te azt gondolod, hogy nem fogják magukat feltalálni????:D

nálunk nintendóztak, zenét hallgattak,ki is mentek kicsit deszkázni is, mások hoztak még más játékot, meg filmeket, zenéket. szerintem egy pár napig simán eljátszottak még volna. mindenféle tervezett program nélkül.

2010. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Játsszatok Activity-t! Van gyerekeknek külön verziója, esetleg lehetne az az egyik szülinapi ajándék. Vagy ha ez kizárt, játsszatok olyasmiket, mint az "Amerikából jöttem, mesterségem címere..." (nem tudom, ismered-e, gyerekkoromban elég népszerű volt, két ember kimegy, választanak egy foglalkozást, aztán visszamennek, elmondják a fenti mondatot, és elmutogatják a többieknek, hogy azok ki tudják találni). Vagy leülnek körben egy üveggel középen, aztán kitaláltok valamit, hogy mit kell annak csinálni, aki felé az üveg szája megforgatás után mutatni fog. Ezután már mindig az talál ki valamit, aki felé utoljára volt, és aki megcsinálta azt, amit az előző kért.
2010. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nézzétek meg a Kannibál Holokausztot.
2010. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
IGYANAK!!!XDDD
2010. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Hozassatok kur*vákat meg piát kis spurit aztán jó lesz az:D
2010. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak nagyon elszomorítani,de már sajnos a kisebbeket sem lehet elszórakoztatni:(

A 6 éves fiamnak múlt szombaton volt itthon a bulija,de a 9 gyerkőcöt egyszerre leültetni sem tudtam.

Igaz a 11 éves fiúk már sokkal értelmesebbek:)

Én is kigondoltam játékokat,az activity-t,vagy a Találd ki! társasok alapján,de nem igazán jött be...

De lehet,hogy neked sikerül,sok sikert!

2010. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már az értelmesebbeket:-)) Az activity jó, meg talán a lego is leköti őket:-))
2010. szept. 17. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!