Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért olyan szánnivaló VV...

Miért olyan szánnivaló VV Laci? A játék elején, még ő volt a "minta példakép" most meg egy nevetséges pondró :D

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 18:38
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
41%
LACA A KÎRÄLY!!!!
2011. márc. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom Lacival, sőt.
2011. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
00:48! Végre egy normális emberi vélemény!
2011. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nekem az elején ő volt a kedvencem. Akkor tényleg látszott, hogy ő ott a "főnök". Most meg...nem értem, hogy miért került lejjebb pl a Bécitől.

Arra emlékeztek, hogy mikor bekerült a Laci, a Béci ott nyalta a seggét, ahol tudta? mint egy pincsi...

Ennek most is így kéne lennie, nem értem, hogy miért csinálja így Laci:(

2011. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
hát gyerekek...a véleményemmel, igen, minősítettem lacit :D kifejezetten sz@rházi,igen, ahogyan állaítod :D ez na sz@rházisága abban nyilvánul meg, ahogyan BENT viselkedik, ismétlem BENT, ahogyan egyes párbajok előtt uszította társait egymásra, ő meg szépen ravaszul kibújt minden alól. mást sem tud csinálni, csak osztja az észt, hogyan is kellene viselkedni. ő, pont ő, aki sunyi féreg módon kikezdi a barátait, és egymásra ugrassza a társaság tagjait :D nem az előéletét minősítettem, ha észrevennétek :DDD igen, sok mindent elért, viszont beszélni nem tanult meg. lehet rendelkezik valamiféle papírral róla, de ahogy kivitelezi a mondandóit, az én fülemet NAGYON irritálja a sok nyelvbotlás, amiket nem 1x nem 2x mondott már és K*RVÁRA b@ssza a fülemet. gigi&béci párost arra sem méltatom, hogy minősítsem ;) de hamár itt vagyunk inkább béci, mint laci :D
2011. márc. 21. 15:21
 16/25 A kérdező kommentje:

"Mellesleg, mindenki Jerzy-t butázza le, holott Laci már többször bebizonyította, hogy milliószor hülyébb, beszélni pedig még fele annyira sem tud mint Jerzy."


igen, kedves 22:56os, teljes mértékben egyetértek .D

2011. márc. 21. 15:28
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor kedves kérdező, mi a véleményed Alkesz agyonművelt beszédtechnikájáról? Neked az tetszik?
2011. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Alekosz semmit sem ért el, papírja sincsen, és merőben eltér laci gügyögésétől :D
2011. márc. 21. 17:07
 19/25 A kérdező kommentje:
akarom mondani, különb a beszéde a laciétól. azért te sem vagy süket gondolom...:P
2011. márc. 21. 17:09
 20/25 anonim ***** válasza:
Te is csak osztod az észt!Hatalmas probléma.Senkit nem uszít,inkább buzdítja a párbajra készülőt.Biztatja,ami nem egyenlő az uszítással.Tudod,ha ismermél legalább 1sportolót(nem mezeit),akkor ezt látnád.Dehát neked kár beszélni,úgyis az Alek a példakép,meg a juj,de fa.sza a fiataloknak.
2011. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!