Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért olyan szánnivaló VV...

Miért olyan szánnivaló VV Laci? A játék elején, még ő volt a "minta példakép" most meg egy nevetséges pondró :D

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 18:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Mert egy f*sz.
2011. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
Én azt bírom, hogy "hit és becsület"-et ismételget, amikor még arra sem méltó, hogy a jelmondatot használja. Attól még, hogy valaki túsztárgyaló, nem lesz igazi kommandós.
2011. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
Nekem sosem volt példakép... Sose bírtam, és örülök hogy mostanra mások is észreveszik hogy milyen...
2011. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

A sunyi Laci befészkelte magát a villa konyhájába és onnan akarja megnyerni a 40 milliót !

A bentmaradt pedig annyira hülyék,hogy nem viszik párbajozni vagy nem jelölik meg.

Azt hiszik erős karakter pedig nem.

2011. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

50 milliót ! Hoppá ! :D

A 40 misi az egy másik műsor ! ;)

2011. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Én szeretem. Most is tök ari volt ahogy próbált táncolni, pedig nem is tud. Jó volt Béci beszólása: LAci olyan, ,mint a kung fu panda:)
2011. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Nekem laci a legnagyobb csalódás.
2011. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
Én is szeretem.Ő a kedvencem,na és persze Béci!
2011. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szegény Laci saját magát járatja le szépen lassan, akinek ő a kedvence annak egyszerűen nincs esze. Hit és becsület, ez a jelszava, de közben egy szavahihetetlen ember. ÉS ez nekem nem szimpi. Lacinak már rég kint lenne a helye, de Gigikével karöltve jól meghúzták magukat aztán sunyítanak. Szánalas.

Mellesleg, mindenki Jerzy-t butázza le, holott Laci már többször bebizonyította, hogy milliószor hülyébb, beszélni pedig még fele annyira sem tud mint Jerzy.

2011. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj csak!itt téged,meg mást sem minősítettünk le,hogy pl.nincs eszed,csakazért,mert te mást kedvelsz.Nehéz megérteni,hogy valaki szereti Lacit?miért fáj ez?te úgy látod olyan,mi meg máshogy.Akár mit is írhattok,mégis ő az egyedüli aki már nagyon sokat elért az életében.Meglehet nézni,hogy milyen sporteredményei vannak,hol volt és mit csinákt már a világban,miket alapított stb.Értem én,h bent,nem egy vicces valaki,de neki az élete a munkája.Aki 30éva sportol,az nehezen tud máshogy gondolkodni.Ő rendet a fegyelmet szereti.Lehetne felszabadultabb,mint pl.a mostani bulijukon,de ő ilyen.Hirtelen haragú,de jó lelkű ember.Aki pl.nézi Béci,Gigi előéletét és szidja őket,az miért nem nézi a Laciét?Nem azt mondom,h mindenki szeresse,de a minimális tiszteletet legalább a korára való tekintettel meg lehetne neki adni.Meglehet nézni a google jó barát,h Lázár László a sokak állt.sunyi,sz.r,h.ly.,disznó,hájas miket csinált már.Ha másért nem,tényleg ezekmiatt ne f.kázátok(tisztelet a kiv.)
2011. márc. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!