Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV kérdés. Szerintetek mennyi...

VV kérdés. Szerintetek mennyi az esélye hogy Anikó Jerzy vagy akár Laci nyerje meg? Mert szerintem elég sok el vannak a háttérbe és szépen surranó pályán elérnek a célhoz

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0% :S
2011. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sztem Jerzy hamarosan kiesik.

Anikó és Laci még lehet döntős. Attól függ kivel mennek majd ki. De megnyerni úgy gondolom nem sok esélyük van.

2011. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A döntőig akár ellavírozhatnak, és ehhez hármojuk közül Anikónak van szerintem a legnagyobb esélye. De megnyerni nincs esélye egyiknek sem, mert egyszer szembe kell kerülnük Bécivel ill. Alekosszal, a máskor nem, a döntőben biztosan, és ellenük nem tudnának nyerni.
2011. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Anikó és/vagy Laci (azaz egyikőjük) szerintem is ott lehet a döntőben, Jerzy viszont kizárt.

Megnyerni... Én sem tudom elképzelni, csak Béci, vagy Alekosz, de akkor már inkább az utóbbinak kéne, Béci személyisége nagyon irritáló (számomra!)

2011. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem Jerzsinek 0% az esélye.

A következő kiválasztott Éva lesz, és Jerzyt viszi ki .És úgy kint hagyja Éva mint a pinty.

Jerzy után Gigi fog kiesni Anikó ellen.

Azután meg Alekosz ellen fog kiesni Laci.Igy Lacinak is 0% esélye van nyerni.

Azután meg már csak 4-en maradnak bent, Anikó,Éva,Alekosz, Béci.

Nekik 25-25% esélyük van nyerni.

De a 3 döntős Alekosz,Béci,Éva lesz.

A finalista meg Alekosz és Béci lesz.

Amit reményeim szerint Alekosz fog megnyerni.

2011. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha Jerzy eljutna a döntőig akkor ott tuti megnyerné, de ahoz az kell, hogy addig ne menjen párbajozni mert tuti kiesik, illetve Laci ellen visszajönne, de egy Laci-Jerzy párbajra az esély egy nagy 0.


Laci tuti nem nyeri, legalábbis reménykedem, hogy csak van annyi esze az embereknek hogy nem az egyetlen olyan játékosnak adja a kezébe ezt a sok pénzt aki amúgy is milliomos!

Anikóra én már nagyon régóta tippelek, mint amolyan nevető harmadik... Ha odajut megnyerheti, a fináléban nagyon érdekes dolgok szoktak történni, ott megverheti Bécit is vagy Alekot is szerintem. De odáig el kell jutni.


Lényegében hármuk közül Anikónak van szerintem esélye megnyerni.

2011. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem Éva legk. kiviszi Jerzyt,és sajna Jerzy kiesik.úgyhogy neki 0.Én az első háromban:Lacit/Anikót,Bécit és Alekot gondolnám.Habár érhetnek meglepetések minket.Én Lacit szeretném,ha megnyerné.az mar.haság,h azért ne nyerjen,mert van pénze.inkább ő,mint egy olyan,aki semmit nem tud felmutatni 30évesen.Na jó,még Bécit is elfogadnám.De végülis,ha megnézzük az előző vv-et,ott sem az elsől lettek a valakik,úgyhogy akár Alek is nyerhetné.
2011. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"De végülis,ha megnézzük az előző vv-et,ott sem az elsől lettek a valakik,úgyhogy akár Alek is nyerhetné."

Az első része igaz, de én úgy gondolom, Alekosz egy akkora személyiség (most nem pozitív, de nem is negatív irányban, hanem jelentőségre az emberek számára), hogy akárhogy is alakul, köztudatban marad. De u.ezt el lehet mondani Béciről, sőt, szerintem Szandikáról is.

De majd meglátjuk:-D

2011. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Abban is van igazság,amit te írsz,csak félő,hogy Aleknák olyan lesz,mint Szalacsinál v Uhrin B.-nél a helyzet.Ott sem velül nevettünk,hanem rajtuk.De igazad van,majd meglátjuk.
2011. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem sok. Hármuk közül Anikónak van a legnagyobb esélye, de nem fogja megnyerni. Nem lehet a végletekig a háttérben lapulni, erre Anikó már régebben rájött, Laci most kezd ébredezni, Jerzy továbbra is "sunnyog" (talán több nem is telik tőle /és Gigitől sem/).

A legtöbbet Alekosz, Béci, Éva és (mielőtt kiesett) Szandika mutatják (ill. mutatta Szandika), a többiekért nem is nagyon érné meg bekapcsolni a TV-t.

Sajnos (valószínűleg) Béci fog nyerni, mert neki van olyan rajongótábora, akik leginkább hajlandóak SMS-eket küldözgetni. Sok mobiltelefon- és SMS-függő tini lány rajong Béciért.

A végére pedig egy kis (szomorú, de ez van) humor:

[link]

2011. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!