Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ebből VV-s jótékon...

Szerintetek ebből VV-s jótékonysági bevételből mennyit nyúl le magának az RTL?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd mert ideges leszek. Bemásolom amit az egy másik kérdéshez írtam. Ez a véleményem:


Szép dolog, hogy segíteni akarnak.


DE: miért most, a műsor felénél találják ki, és miért csak 1 hétig tart? Arról nem is beszélve, hogy ha az eddigi párbaj szavazásokból befolyó sms-eknek egy bizonyos részét felajánlanák, akkor azért az is hatalmas összeg lenne.


Engem ez nagyon felháborít, hogy már megint a tv előtt ülő emberektől lejmolnak pénzt. Arról nincs hír, hogy pl Balázs, Stohl, vagy Lilu felajánlaná a fizetésének az X százalékát, pedig elég jól keresnek...Vagy a VV-ben dolgozó emberek sem hiszem hogy adakoznak. Nem, küldje a nép az sms-t....Kb mint mikor az árvízkárosultaknak gyűjtöttek, és nem is jutott el hozzájuk. Engem felb*sz ez a z egész. Próbálják úgy beállítani hogy ők mennyire jótékonykodók (Lilu is egy álszent) de abból nem hajlandók adni ami az ő zsebükbe megy.

2011. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyúlnak le belőle. Ez csak egy marketing fogás, hogy megtartsák/növeljék a nézettséget. Reklámokba van az igazi nagy lóvé. Komolyabb nézettségű filmek, sorozatok, műsorok stb. esetén több millába kerül akár egy félperces reklám is.
2011. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is és szerintem még másoknak is az a véleménye amit az első írt
2011. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én se tartom valószínünek hogy nagyon eltennék ezt a pénzt, de én nem küldök sms-t mert ahogy az első is írta az RTL a bevételéből adakozhatna, nekik ez meg se kottyanna, de tőlünk a kisemberktől akarják megint a pénzt, persze jó célra megy, de felháborító, hogy magának az RTLnek meg se fordul a fejében hogy a saját bevételét is odategye.
2011. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy a felét.
2011. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek én is az elsővel. Mivel azonban a rtl-hez is eljut ez a nézői vélemény, kíváncsi leszek, hogy ennek hatására felajánlanak-e valamennyit a saját bevételükből. Igaz ugyan, hogy az sem lenne ellenőrizhető, mint ahogy az sem, hogy az ezért befolyó összeg valóban mind az arra szánt célt fogja szolgálni. Ez az egy hétig tartó jótékonykodásnak egyébként sincs ebben a formában túl sok haszna.
2011. márc. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, egyetértek az elsővel.

Kár, hogy itt is a politikát kell említeni, de nagyrészt benne van a kezük. Az rtl is a fidesz irányítása alatt van. Az árvízkárosultaknak ki segített? Mert aki segített, az örüljön, mert az a pénz nagy hányada ügyvédekre ment el, és nem arra, hogy segítsenek. Ennyit a jótékonyságról.

2011. márc. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszólónak van igaza.

Amúgy az enyémből nem nyúlnak le semennyit, mert nem küldök egyetlen SMS-t se.

A másodiknak is igaza van, hogy a reklámokból van a nagy bevétel, de akkor abból is kigazdálkodhatnának néhány milliót az adakozásra! Még tovább gondolva a szavazás árát is ingyenessé tehetnék belőle, úgy mint Amerikában! Ha ott meg tudják tenni akkor itt miért nem?

Azért mert ez az egész egy nagy lenyúlás! Nem elég, hogy magas a nézettség, hatalmasak a reklámbevételek! Nem, még a nézők pénze is kell nekik!!!

2011. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy egyetértetek velem, jó hogy vagyunk még itt is páran, akiket nem tud lehúzni/átverni az rtl.


Első vagyok.

2011. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

és a "jó" a fidesz állambácsi is lenyúlja a maga 25% ÁFÁ -ját!

Bruttó 25 milla... (állítólag ennyinél tart, a Retek Klub szerintis bevallottan, az sms bevétel) után, ...már 5 milla ÁFA az állam bácsié!)

2011. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!