Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért jöttök azzal, hogy a...

Miért jöttök azzal, hogy a Ráczok kapjanak büntetést?

Figyelt kérdés

Ha néztétek az eddigi VV-ket, akkor láttátok, hogy ez az összes szériában előfordult, hogy odamentek rokonok, ismerősök és bekiabáltak, hogy szeretünk a lakók meg válaszoltak, hogy én is titeket. Egyik szériában sem kaptak ezért büntetést. De miért kéne? Semmi információt nem osztottak meg velük. Egyébként Gombinak is ott volt egyszer a tesója és nyomatta a jól vagyok -ot neki.

Vegyétek már észre, hogy ez szőrszálhasogatás amit csináltok, és akár mennyire is hisztiztek a semmiért nem fognak büntetést kapni. Az meg már tényleg röhejes ,hogy van aki ezért kizárást követelt.

(Igen benne van a szabályzatban, hogy nincs kontakt a külvilággal, de a műsor szerkesztője is elmondta, hogy azért nem lesz büntetés, mert azon kívül, hogy szeretünk és boldog névnapot nem hangzott el más)


2011. márc. 14. 21:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem hát,csak mindig!

Mindig minden körülmények között!

Ebben az egy dologban igaz rá a mondása!

Ez egy görény tahó!

2011. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Én ezért biztos nem adnék büntetést. Az a véleményem, ami a műsor szerkesztőjének. Mivel a villaszabályzatban az van, hogy nem beszélhetnek kintről senkivel, ezt a szabályt arra vonatkozóan hozták, hogy a lakók ne tudják felmérni a viszonyokat, és nem arra, hogy ne köszönhessenek ki/be vagy ne játszhassanak le nekik zenét a rokonok. Csak ennyire részletesen nem írták le ezt a szabályzatba, de egy kis logika kell csak hozzá és mindenki rájön, hogy ez így van ahogy írtam. De maga a szerkesztő is ezt mondta, na mindegy. Tehát ha ezt vesszük ,senki nem kapott kintről infót.

Én sem érzem fenyegetésnek azt, hogy ha valaki beszól nekem, hogy amelyik kutya ugat az nem harap, hát erre logikus, hogy mindenki visszavágna azzal, hogy kint meglátnád mennyire tudnék harapni. Persze tudom, hogy akik Alek rajongók, azoknak jobban bejött volna, ha Béci semmit nem tud reagálni Alek szövegelésére. Akkor mindenki örülne, hogy Alekosz verbálisan Béci fölé kerekedett. Egyértelmű, hogy csak szájalnak egymással, viszont nem értem, hogy ez most miért baj. Mivel mindenki azzal érvelt, hogy jajj de rossz lesz Olivér nélkül, mert semmi feszkó nem lesz. Hát ha van , akkor az már baj, mivel nem ő csinálja? Vagy akkor most mi van? Ami a legjobb az egészben, hogy erről meg olyanokat írtak, hogy fel kéne jelenti fenyegetés miatt. Sok a bugyuta ember.

Mindenkinek köszönöm a választ.

2011. márc. 15. 21:12
 23/30 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen egyetértek veled kérdező!

Mikor nem a Bécit szapulják,akkor az a téma,hogy előre megírt történet az egész!

Nincs is ezzel semmi gond,csak sajnos annak a történetnek a vége az,hogy Béci megnyeri a játékot!

Akik eddig megnyerték a VV-ket azok egy semmitevő ingyenélők voltak,nem kell,hogy Béci beálljon ebbe a sorba!

Ő már sokat nyert ezzel a játékkal!

Egy csomó lehetőség várja kint!

Béci sokkal jobban érvényesül kint,mint bennt!

Alekosz megmarad egy ingyenélő senkinek,Olivér majd jól leveszi a pénzből a maga hasznát,Éva is meg a többiek is!

A többit meg elissza,nincs ezen mit ragozni!

Hát ez kell a népnek!

Bécinek sokkal több lehetősége lesz,én ebbe biztos vagyok!

2011. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
68%
Én Olivér-Béci párbajnál Bécit vártam ki, iszonyat kíváncsi voltam, hogy mi lesz nélküle. Most viszont Szandikát vártam volna vissza, mert kíváncsi lettem volna, hogy mi lesz Béci nélkül... Nincs egy kedvencem, akit elvakultan istenítek. Az utóbbi pár hétben Béci nagyon nem volt szimpatikus, undorító volt hogy csak fenyegetőzni tudott, hogy majd kint meglátja Alkosz, ha kint lennének akkor mi lenne, stb stb, egy értelmes érvet nem tudott felhozni, csak majd hogy kint mi lesz, vagy ha ott lennének mi lenne... Évát megbüntették mert odarohant a családtagjaihoz, pedig csak egy csók volt, és két szó kb, hogy így szeretlek úgy szeretlek titeket. Béci sem követett el ennél súlyosabbat sőt, viszont éppen azért hogy fair legyen, valami kis büntetést szerintem ő is megérdemelt volna. Hozzátenném, pl most kifejezetten szimpatikus volt Béci amióta visszajött erről a párbajról. Most nem hordta 3 méter 20 centin az orrát mint Oli ellen, a viselkedése jelenleg normális, és ez jó.
2011. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Erről már leírtam a véleményem, vagyis az Éva esete teljesen más, mert azt senki nem hallhatja, hogy akihez kirohan az milyen infót súg a fülébe. Persze biztos semmit nem mondott neki a pasija, mert gondolom abban a helyzetben nem az a legfontosabb, hogy kinti infókat megosszon a barátnőjével, de itt most az a lényeg, hogy míg az egyiknél tudták, hogy semmi nem volt a köszönésen kívül, a másiknál viszont akármit is mondhattak volna neki, meg ott volt érintkezés is. Szóval Évánál nem tudták követni az eseményeket. De egyébként Béci rokonai nem is hallhatták, hogy mit kiabáltak ki, mert a szerkesztők egyből benyomattak valami hangos zenét, hogy kint ne hallják mit kiabálnak bentről és fordítva.
2011. márc. 15. 23:20
 26/30 anonim ***** válasza:
53%
Évának benne volt a kamera végig az arcában. Amúgy a többi büntetősdi nem érdekel, tisztára, mint az oviban...
2011. márc. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Igen, követte a kamera, de attól még senki nem hallotta volna, hogy mit mondanak neki a közönség soraiból.
2011. márc. 16. 14:57
 28/30 anonim ***** válasza:
63%
Ennél viszont Balázs is hibázott, hiszen egy szó nélkül odaengedte a családtagokhoz Évát, persze hogy kihasználta. Végig ott volt a kamera, ha elhangzott volna bármi fontos is a "szeretleken" kívül, azt szerintem hallottuk avagy legalább láttuk volna, és az is kiderült volna. Éppen azért, amiért még a műsorvezető sem mondta határozottan azt hogy nem mehet oda, szerintem Béci "vétke" is kb akkora volt, mint Éváé, egy cseppet sem kisebb vagy nagyobb. Bármi elhangozhatott volna Béciék és családjuk között is, mégsem történt... Bármi elhangozhatott volna Éva és a párja között, ez sem történt, büntetést viszont kapott. Nekem csak annyi bajom van az egész műsorral, hogy össze-vissza büntetnek. Akkor vagy ne büntessenek meg senkit, vagy mindenkit. Olivér "büntetése" is szánalmas volt, Szandikáé, is, hogy kizárunk, najó mégse...
2011. márc. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Én azt mondom, hogy nem hallottuk volna mit súgnak Éva fülébe, mert nem is hallottuk amit Ádám mondott neki, csak Éva mondta, hogy azt mondta szeretlek, és ez azért más, hogy kamerával kell utána rohanni, mint az, hogy be vannak zárva és ott még a sóhajtást is halljuk. Balázs hibás volt ,mert egyértelműen engedte Évát, hogy odarohanjon. Gondolom ez is a szerződésükben van, hogy nem mehetnek oda, de ettől ő még engedte. Szóval nem a Ráczékat kéne büntetni úgy mint Évát, hanem neki sem járt volna büntetés a műsorvezető hibájából. Stohlnál érdekes ez nem fordult elő soha, mert ő nem engedi,pedig nála is próbálkoztak már. Ő tudja mi dolga, míg Balázs csak röhögni jár be oda (is), meg beszólogatni a lakóknak.

Szandi óta meg semmi értelme a büntetéseknek, mert ő döntötte el, hogy kizárják-e a játékból vagy sem. Ráadásul utána ugyanúgy kimaradt egy csomó feladatból. Olivért szerintem azért nem büntették meg, mert ahogy a szerkesztő is mondta, hogy olvasgatnak fórumokat, szóval sok helyen írták, hogy az lenne a legjobb neki, ha a végén miután ki idegelte magát rájönne, hogy ez volt a büntetése. Szerintem amúgy azzal akarták büntetni, hogy nem lehetnek ott a szerettei a párbajon.

2011. márc. 17. 16:28
 30/30 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértek veled, viszont mivel Évát már megbüntették, úgy hogy Balázs egy szót nem szólt, hogy nem mehet oda, pedig Éva még kérdezte is, akkor szerintem Béciéknek is kijárt volna. Nincs ezekkel semmi gond, csak szerintem egyrészt minek vannak szabályok ha nem is igen tartatják be...? Másrészt ha valaki szabályt szeg büntetik, ha más valaki szeg szabályt, őt nem... akkor most vagy mindenkit vagy senkit! Engem inkább ez idegesít az egészben, mert nem tartom fairnek!
2011. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!