Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért jöttök azzal, hogy a...

Miért jöttök azzal, hogy a Ráczok kapjanak büntetést?

Figyelt kérdés

Ha néztétek az eddigi VV-ket, akkor láttátok, hogy ez az összes szériában előfordult, hogy odamentek rokonok, ismerősök és bekiabáltak, hogy szeretünk a lakók meg válaszoltak, hogy én is titeket. Egyik szériában sem kaptak ezért büntetést. De miért kéne? Semmi információt nem osztottak meg velük. Egyébként Gombinak is ott volt egyszer a tesója és nyomatta a jól vagyok -ot neki.

Vegyétek már észre, hogy ez szőrszálhasogatás amit csináltok, és akár mennyire is hisztiztek a semmiért nem fognak büntetést kapni. Az meg már tényleg röhejes ,hogy van aki ezért kizárást követelt.

(Igen benne van a szabályzatban, hogy nincs kontakt a külvilággal, de a műsor szerkesztője is elmondta, hogy azért nem lesz büntetés, mert azon kívül, hogy szeretünk és boldog névnapot nem hangzott el más)


2011. márc. 14. 21:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%

a kizárást nem ezért követelik akik követelik,hanem mert Béci rágalmazta Alekoszt, ami viszont már nem holmi piti Villa szabályzat, hanem a tényleges való világban bűncselekménynek számít!


bűntetés pedig igenis jár nekik, mert a szabályszegés az szabályszegés, nem kell megmagyarázni hogy mi hangzott el és mi nem, minden piti dolgot bűntetnek a villában, de egy ilyet, hogy beszélgetnek a kintiekkel ilyet nem?


most mondok egy példát, de úgyis megmagyarázzátok, hogy nem ugyanaz! amikor Éva a párbaján odafutott a rokonaihoz megbűntették, pedig csak egy csókot váltott a barátjával, senkivel nem beszélt, mégis megbűntették, ráadásul még Balázs is hibás volt, mert szó nélkül odaengedte.


mindenesetre én marhára leszrom, hogy a Ráczokat megbűntetik-e elég bűntetés lesz a nagyképű fejüknek ha a végén nem nyerik meg a VV-t.

2011. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!

Teljesen egyetértek veled!

Akkor bezzeg nem hisztiztek,mikor Éva leköpte Jerzyt és nem kapott büntit, pedig valljuk be megérdemelte volna!

Majdnem ha nem súlyosabb kaliberű volt,mint Zsuzsi története amiért Őt ki is zárták!

2011. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Az eddig VV-k során sem büntettek ezért senkit, most sem változtatnak azért ezen, még ha sokan utálják a Ráczokat sem.

Én olvastam olyan kommentetket, hogy ezért zárják ki őket, nem azért amit te írtál.

Az tényleg más tészta ha valaki odarohan a nézőkhöz, mert azt senki nem hallja , hogy ki mit súghat esetleg a játékos fülébe.

Köszönöm a választ.

2011. márc. 14. 21:40
 4/30 Thurston ***** válasza:
53%

"Majdnem ha nem súlyosabb kaliberű volt,mint Zsuzsi története"


Naná, elvégre egy köpés nagyban veszélyezteti az ember testi épségét.

2011. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Hát igen, ha tényleg mindenért büntetést jár, akkor azért is lehetne büntit kiabálni. De én nem értem, hogy egyes nézőknek miféle kielégülést okoz az, amikor azt látják, hogy bárki büntetést kap. Csóri lelkinyomoroncok szeretik mások szenvedését vagy mi? Azt megnézném, hogy akik ezért büntetést kérnek, azok biztos ott álltak volna csöndben, és nem köszöntek volna vissza a családnak.

Köszi a választ.

2011. márc. 14. 21:44
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

A Ráczék csak annyiban hibásak,hogy majdnem cigányok!

Ez szúrja annyira a szemeteket,semmi más!

Pedig egy tök normális gyerek,akárki akármit mondd!

Akkor ennyi erővel Alekosz is egy senki, mert Ő sem magyar ,hanem görög!

Akik szeretik Bécit,nekik úgy is Ő lesz a nyertes, és fordítva!

Csak félre kellene tenni a faji megkülönbözetetést Béci esetében is!

2011. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
47%

Jaj ne már!!!!

Hát kiváncsi lennék mit csinálnál,ha valaki leköpne!!!

Gondolom megköszönnéd!

2011. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
41%

Aki Alekoszt vagy Évát szimpatizálja,az teljesen ugyanolyan mint Ők!!!

Gusztustalan!

2011. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy teljesen felesleges erről vitázni!

Még fél év,és mindenki elfeljti ki az a Nagy Alekosz,vagy Rácz Béla!

Ahogy most is le van ejte BB Évi,Miló,és a többiek!

2011. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Én azt gondolom, hogy azért vannak a szabályok, hogy rend legyen. A szabályokat be is kell tartani. Ha valaki (és tök mindegy, hogy Rácz, vagy Nagy, vagy Baukó, vagy stb a vezetékneve) igenis tartsa be és ha szarik bele, akkor legyen retorzió. És nem azért, mert akkora kéjenc vagy perverz vagyok, hanem azért, hogy vegyék komolyan.
2011. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!