Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért jöttök azzal, hogy a...

Miért jöttök azzal, hogy a Ráczok kapjanak büntetést?

Figyelt kérdés

Ha néztétek az eddigi VV-ket, akkor láttátok, hogy ez az összes szériában előfordult, hogy odamentek rokonok, ismerősök és bekiabáltak, hogy szeretünk a lakók meg válaszoltak, hogy én is titeket. Egyik szériában sem kaptak ezért büntetést. De miért kéne? Semmi információt nem osztottak meg velük. Egyébként Gombinak is ott volt egyszer a tesója és nyomatta a jól vagyok -ot neki.

Vegyétek már észre, hogy ez szőrszálhasogatás amit csináltok, és akár mennyire is hisztiztek a semmiért nem fognak büntetést kapni. Az meg már tényleg röhejes ,hogy van aki ezért kizárást követelt.

(Igen benne van a szabályzatban, hogy nincs kontakt a külvilággal, de a műsor szerkesztője is elmondta, hogy azért nem lesz büntetés, mert azon kívül, hogy szeretünk és boldog névnapot nem hangzott el más)


2011. márc. 14. 21:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

Tudod amíg nem bűntetik meg Bécit végre addig nem is fogja tisztelni a szabályokat, pl a cserehéten is hogy Alekoszé az ágyhasználat joga, Béci éppen hogy csak azt nem mondta hogy leszrja. És mivel soha semmiért nem kap bűntetést, továbbra is megszegi.

Aki meg Éva köpését hozta fel az látszik hogy elvakult Éva utáló, mert a köpködés maximum gusztustalan de nem szabályszegés, a mások testi épségének veszélyeztetése amit Zsuzsi csinált az pedig az, és Béciék kiabálása is.


Ajánlom a sok magát okosnak képzelőnek hogy olvassa el a Villaszabályzatot a VV oldalán, aztán lehet kuss.

2011. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért miért nem sipákolt senki,hogy a Tepsszájút kirúgták,aztán "megbocsátottak"neki?

Na nekem attól kezdve hiteltelen az egész büntetősdi.

2011. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%
Nagyokat fogok röhögni,ha Béci nyeri meg!
2011. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%

ha mindenki utálja Bécit,akkor a mostani párbajon miért nem szavaztátok ki?????

-Éva köpése nem lett büntetve.

-Olivér sem!

Az volt a büntetés,hogy nem lesz büntetés hagyjuk!

-Szandikát sem zárták ki!

Mindig csak a Ráczék vannak kihangsúlyozva!

Akkor ki is az elvakult?????

Azok akik istenitik a legnagyobb szarkeverő Évát,meg az alkoholista szájhős Alekoszt!

Ilyen emberek a menők,meg a legjobb arcok???

UGY IS BÉCI NYERI MEG?MERT AZ EMBEREK TÖBBSÉGE HÁLA ISTENNEK NEM ALEKOSZNAK TARTJA MAGÁT!!!!!!

2011. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak úgy gondolom hogy így is éppen eléggé kivan nyalva a bentiek hátsója, megkapnak mindent, amiről átlag ember még álmodni sem mer (lásd pl műrepülés), és akkor néhány alapvető szabályt sem tudnak betartani. Én igen is büntetném! Béci ellopta Éva javait a cserebere héten, jogtalanul használta az ágyat, kiszólt a rokonainak, de ami szerintem a legsúlyosabb az az, hogy megfenyegette Alekoszt nem is egyszer, ami viszont már nem csak a villa szabályzatot sérti, és igen is gáz, hogy még csak rá sem szólnak hogy nem kéne. Évát megbüntették, mert odament a családjához, akkor őket is illene azért, mert beszéltek hozzájuk. Olviér és Szandika esetén is baromira ki voltam akadva. Büntetést érdemeltek volna ők is! Nem kevés pénz illetve "vagyon" az, amit kapni fog ennek a játéknak a nyertese, szerintem az minimum legyen már nekik is, hogy részt vesznek a játékokban, és betartják a szabályzatot. Nem olyan nagy kérések vannak benne, amit ne lehetne volna betartni! Visszatérve, pl Gigit már azért megbüntették, mert kikísérte Bécit az udvarra amikor párbajozni ment, Olit és Anikót azért mert sugdolóztak, ha nem is nagyon de jelzésértékű bünti volt, és ez szerintem már kijárna Bécinek is!
2011. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
75%

JAJA persze!

Mindig csak a Béci a rossz!

2011. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

A szent Éva is lopott:

1.a társai piáit összeöntötte

2.eldugja az alkoholt másnapra

3.pipere cuccokat lop,gyűjti a kis zacskójába,pedig már megkérték,h ne tegye!

Na ,neki nem kértek büntetést?

2011. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
15.04-es vagyok! Egy fokkal sem tartom jobbnak azt sem, ha BÁRKI MÁS lop/csal... Éváról még nem láttam olyan videót, ahol más cuccát rakja el. Ha ő szegne szabályt, vagy Laci, Anikó, Jerzy, tök mindegy... szerintem elítélendő, és igenis büntessék meg őket! Én legalábbis biztos megbüntetném az összeset, mint említettem ha nem is komolyan, de valami jelzést tennék, hogy ez így nem helyes. Ehhez képest jelenleg Béci annyit sem kapott pl a fenyegetésekre, hogy "ejnye ejnye nem kéne". Nem azért mondom ezt mert utálom Bécit, egyszerűen csak most ő van olyan helyzetben, akinél úgyérzem jogos lenne. Ha Éva fenyegetőzne, akkor most róla beszélnék ugyanígy, ha Alekosz, akkor róla...
2011. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom honnan szeditek ezt a baromságot,hogy Béci megfenyegette Alekoszt,mert ez egyáltalán nem volt fenyegetés,különben is Alekoszt sem kell félteni!

Ő az aki mindig manipulálja a nézőket,hogy Bécit rossz fényben tüntesse fel stb..

De ha olyan nagyon meg is fenyegette VOLNA akkor is jogos lett volna!

Alekosz befoghatja a pofáját,ez véleményem!

Marha nagy fenyegetés,hogy kolbászt zabál,meg kaviárt,meg,hogy kinnt "megtudná Alek mennyire is harap a Béci"Ettől vágjam hanyatt magam???

Olivér ugyanezt csinálta,csak Őt ezért istenitettétek!

2011. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Alekosz még annyira sem manipulálja a nézőket, mint amennyire téged manipulál Béci, drága utolsó.:)
2011. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!