Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Erről mit gondoltok? Mi a...

Erről mit gondoltok? Mi a véleményetek? Link.

Figyelt kérdés

[link]


+ Petíció : [link]


2011. márc. 13. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
hát most már mindegy én is azt szerettem volna ha Szandi megy vissza, de hát ez van :/ am meg csak annyit tok mondani h szavazni kellett volna Szandira és nem utána háborogni h Béci ment vissza...
2011. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Hát én örülök, hogy Béci nyerte meg a párbajt, és hogy ez a h*lye p*csa kint maradt.Eddig is utáltam Szandikát, de most még jobban megutáltam.Magára rakatta a jeleket, és azt mondta, hogy kint hagyja Évát, erre meg a Bécit viszi ki?Pff szánalmas..Béci viszont jól megmondta Alekosznak, teljes mértékben igaza van.Amúgy az Alekosz okostojás?A francokat.Csak játssza magát, közben meg buta, mint a föld.Bécinek kell megnyernie a VV4-et, és nem beképzeld, hanem magabiztos, mert nem úgy kell a dolgokhoz állni, hogy úgy sem fogom megnyerni, hanem azt kell mondani, hogy megnyerem.Szóval hajrá Béci!
2011. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, hogy mostanában mindenki bennfentes, és meglegyezgeti, hogy ő tud ám olyan dolgokat, amiket más nem. Meg hogy az eredmény előtt már fent volt a VV weblapján, hogy ki nyerte a szavazást. Egyébként igen, elképzelhető, hogy mondjuk fél perccel előtte fent volt, ugyanis meglett az eredmény, megmondták a Bucinak, is, ő még kábé másfél percig húzta az időt, csinálta a feszültséget, azalatt miért ne tehették volna fel az oldalra azoknak, akik mondjuk nem néztek tévét. Komolyan, szánalmas a sok összeesküvés elmélet, valaki kitalál egy hülye körlevelet unalmában, vagy bosszúból, mert nem az ment vissza, akit ő akart, és mindenki már erre harap, és mindenki jól tudja a dolgokat, mindenki bennfentes és jó értesült. :) Ugyanmár. :D Komolyan, senkinek nincs más dolga az életben, csak az, hogy erről beszéljen? Cigány ment vissza? Cigány ment vissza. Miért? Mert a hülye Szandika magára tetette a jelet (nem őt választották, ő választtatta ki magát), és kihívott valakit aki visszatért egy győztes párbajról. Lehet dobálózni, hogy dehát facebookon mennyien szavaztak rá, de meg lehetne nézni, azok közül ki hány sms-t küldött. Nem facebook alapján kerülnek vissza a játékosok, és nem az alapján, hogy GYK-en ki kit favorizál. :)
2011. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok :)


Na meg itt van ez...:

[link]

Na hát ezen jót röhögtem. :D:D:D Aki csinálta ezt a képet, az legalább arra figyelhetett volna, hogy oké, ott a pénteki dátum (bármilyen képszerkesztő progival meg lehet csinálni), de jobb oldalt ott van már a síró Anikó, meg hogy Béci ment vissza...stb. Szóval ez a kép már a párbaj után készült, idióta! Máskor ügyesebben Photoshop-oljon, aki ilyen hülye. :D Bár az is hülye, aki ezt nem veszi észre, mert csak a dátumot nézi...komolyan, szánalmasak vagytok már ezzel a Bunda dologgal, meg sokan belegondolhatnának, hogy ennek a rágalmazásnak és gyanusítgatásnak akár következményei is lehetnek.

2011. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!