Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szandi v Béci? Kire szavaztok?

Szandi v Béci? Kire szavaztok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 21:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Béci ha nem nyeri meg, akkor szerintem három nap múlva megy a pereputtyával kipakolni a nyereménylakást.
2011. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mindenkinek joga van eldönteni kinek szurkol kedves utolsó
2011. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

ott a pont, én döntöm el kinek szurkolok! Fogadjunk ti annak a buta és gyerekes alekosznak szurkoltok, akinek egy önálló gondolata sincs. Miket beszélek, még gondolata sincs -.- csak a hazudozás, manipulálás, beképzeltség.. és még ő mondja Bécire hogy nagyképű... cöhh ekkor baromságot is rég hallottunk.. p az, aki a felső 10ezerbe képzeli magát, kaviárt eszik és 32 évesen az anyjával lakik, csaja se volt még, csak kitalált -.- szánalmas az ilyen ember..

Béci legalább tud játszani, nem hazudozik, nem irigy mint a többi és intelliges is.. ennyit erről (és az meg, hogy egymilliomod részt cigány, na bumm összedőlt a világ)

2011. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért,a primitív tepsiszájú mivel érdemelné ki a győzelmet?
2011. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"ott a pont, én döntöm el kinek szurkolok!"


Gratulálok, a következő hat soroddal tökéletesen megcáfoltad ezt.

2011. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
BUNDA!!!!! MÁR az eredményhirdetés ELŐTT fent volt a valovilag.hu oldalon, hogy Béci nyerte a párbajt. EZ MAGYARORSZÁG.
2011. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
dehogy volt fennt, csak te állítod ezt.. mért hinnénk el neked? van bizonyítékod? NINCS.. ne hazudozz
2011. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!