Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Anikó kihez "sündörögne", ha...

Anikó kihez "sündörögne", ha Szandi kimenne szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Alekoszékhoz, mert azt fogja gondolni, hogy Éva és Alek az erősek.
2011. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Thurston ***** válasza:
Szvsz vagy Bécihez, vagy Alekoszhoz. De amúgy érdekes kérdés, az egyszer biztos. Kíváncsian várom, hogy mi lesz a dologból.
2011. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lacihoz, mert neki mindig tetszeni kell valakinek és Laci múltkor elmondta, hogy az elejétől fogva vonzódik hozzá. Aztán Lackó kipotyog és megy máshoz. Lehet, hogy Gigi lesz a leszbipartnere. De emiatt finalista lesz, 1000%.
2011. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Lacihoz, vagy Alekoszékhoz.
2011. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is a Lacihoz, mert annyira csak nem hülye, hogy bepróbálkozzon Éváéknál megint. Viszont a Lacinál még nem sündörgött annyira úgy emlékszem.
2011. márc. 6. 19:54
 6/10 Thurston ***** válasza:
64%
Igazából ami most ment, megfordult a fejemben az, hogy megint Béciékhez megy. Béci kiválóan megjátszotta ezt a kis békülést. Egyrészt így nem lesz annyi feszültség, másrészt itt van Béci és Laci mellé még egy ember, akit bedobhatnak egy "közös párbajra". Anikó meg mivel tüzel, meg amúgy is hülye, akármekkora szarkavaró, nem fogja észrevenni, hogy ezúttal ő került a manipuláció középpontjába. Fergeteg.
2011. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem ezután nagy kibékülésük után biztos hogy a bécihez.
2011. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az jó, ha Bécihez "sündörög", mert nagyon úgy fest, hogy aki Anikóhoz a legközelebb áll, az kiesik egy hónapon belül. :) Ott volt a Gina, ő kiszállt, majd Zsófi, Olivér, most Szandika (és szerintem Szandika megy haza szombaton, bár ez majd még kiderül).

Szerintem is Laci és Béci az esélyes.

2011. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is Alekoszékhoz, de igazából fene se tudja ennél a csajnál. De hogy valakihez odasündörögne, az biztos, hiába állítja az ellenkezőjét.
2011. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alekoszhoz nem hiszem,Eva tuti nem venne mostmar be a csapatba,azok az idok mar lejartak.
2011. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!