Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek nem szánalmas...

Szerintetek nem szánalmas ebben a videóban Béci?

Figyelt kérdés

[link]


a videó elején.annyira megutáltam.


2011. márc. 12. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Bírtam, hogy számonkérte a szieszta időt, amikor ő engedély nélkül aludt az ágyon az előző adásban, és még ő volt megsértődve, hogy Alekosz rászól. Én őszintén szólva lesz*rtam volna, hogy rámszól Béci, addig lebzseltem volna, amíg kedvem tartja... Ha ő nem tudja betartani, a szabályokat, én miért tartsam be?

Bécinek iszonyatosan gyerekes, és gáz ez a stílusa, nem tud emberségesen hozzászólni már Alekoszhoz és Évához, a gyűlölet csak úgy süt a szeméből, és többnyire szerintem ok nélkül. Sokszor nem tetszik Éváék viselkedése sem, de most úgy érzem nem tettek olyat, amivel ezt érdemelték volna ki.

2011. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van!

megy a zöld kezecske és mindenkinek,aki válaszol.:)

2011. márc. 12. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem
2011. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gáz amit Béci csinál, nagyon lejáratja magát legalábbis az értelmes emberek előtt, mert ilyet felnőtt ember nem mond: ti féltek tőlem. Most félni kell tőle? ez szimpatikus valakinek? én szandikát se csípem, de ő legalább szeretni való a dilijével együtt, de egy ilyen ember aki csak a gyűlöletet kelti ezt én nem tudom elfogadni.
2011. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy Alekoszt még ő sem tudja legyőzni, és ez idegesíti.
2011. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Meg se kell néznem a videót, a válasz egyértelmű! Szánalmas!
2011. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És előtte alkesz viselkedése nem volt szánalmas?
2011. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?
2011. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha valaki azt nem látta, vagy nem akarta látni, annak nem érdemes külön elmagyarázni alkesz valóban szánalmas és gyerekes viselkedését. Az úgyis csak Bécit akarja ócsárolni, ezért nem is szállok értelmetlenül vitába ezzel kapcsolatban. Dühös vagyok már magamra, hogy egyáltalán írogatok ezen a fórumon!
2011. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!