Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nézik több százezren a...

Miért nézik több százezren a Való Világ 4-et, annak ellenére, hogy egy nagy kamu? Mellé miért szavaznak SMS-n keresztül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 10:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem akarom lejáratni a Való Világ 4-et, csak érdekelne, hogy miért nézik oly sokan.
2011. márc. 9. 14:26
 12/19 A kérdező kommentje:
Annak a kérdésnek a hivatkozása amiben kibeszélték azt a vackot.
2011. márc. 9. 14:27
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy te le akarod járatni, csak azt, hogy gőzöd sincs az egészről, olvasol is sz.arokat, és egyértelműen kijelented, hogy mért nézik sokan annak ellenére, hogy kamu. Pedig bizonyítékod nincs rá, csak ezeket a kreálmányokat kajálod be.
2011. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2011. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Gigi elszólása, úristen akkora egy paraszt, buta ember aki ebből a kamut szűri le. Külő helyszínen vooltak, ahol volt kamerás emberke, a hangsúly az emberkén van, aki nem tudta felvenni, hogyan pancsolnak, és kérte hogy mégegyszer csinálják meg mert amúgy jó jelenet volt, ha kamu lenne a VV akkor és most figyelj agyatlan barátom: Gigi nem mondta volna hogy húú mekkora kamu volt újraforgatni, mert ha az egész kamu, akkor miért emelte volna ezt ki?

amúgy meg uncsi ez a kérdés, én se kötök bele te mit nézel, mit eszel , milyen ruhát horadsz és mire költöd a pénzed stb. szal, KUSS

2011. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mert a sok agykárosult nem tudja mire költeni a pénzét,a Retek Klub meg röhög a markába.

Mikor jótékony célra lehet telefonálni,érdekes módon nincs ilyen nagy lelkesedés.

2011. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

[link]


Mindenki tudja hogy kamu az egész.. olyan mint az X-Faktor.. elöre vannak szervezve az események.. hülye aki nemlátja. Az X-Faktor eredményei is fennvoltak már a kiesés elötti napon egy weboldalon h ki fog ovábbjutni...

Kedves VV Fanok: Miért kamuznának? >> Nézettség = Pénz

SMS Küldés = Pénz.. nekik mindenböl pénzük lesz. És ti meg jol átvagytok baszva. Sok egysejtü istenem nézitek ezt a fost... -.-

2011. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Minden ilyen műsor meg van előre tervezve, nem színészek, egyszerű emberek mennek be, de már akkor tudják a szervezők, hogy kik mikor esnek ki, ki fog nyerni, tök mindegy ki hány sms-t küld. Azt nem tudom hogy a bent lévők tudnak-e róla hogy megrendezett az egész... de szerintem őket sem tudják.

Ja neem, én sem tudok felmutatni bizonyítékot, mivel annyira nem bénák hogy bármi ilyesmi is kiszivárogjon amivel bizonyítani lehetne, de 100%-ig tudom hogy így van. Így volt az x-faktor, megasztár, minden hasonló is. De leszarom, én sose küldtem sms-t ilyesmire.

2011. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem nem a villaléttel van a bajom,hanem hanem a szavazással,a Gigi féle párbaj óta nem jó,nem kéne felfedni a fantomképeket.
2011. máj. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!