Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nézik több százezren a...

Miért nézik több százezren a Való Világ 4-et, annak ellenére, hogy egy nagy kamu? Mellé miért szavaznak SMS-n keresztül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 10:46
1 2
 1/19 Thurston ***** válasza:
43%
Gondolom mert még senki nem tudta elmagyarázni, hogy mi értelme lenne, ha kamu lenne. Komolyan, akkor ha már itt vagy, te el is magyarázhatnád. Mert engem tényleg érdekel, hogy miért egyszerűbb, miért éri meg jobban az, hogy csalás az egész, minthogy szimplán összeeresztenek pár arcot, és időnként kiejtik azt, akire a nézők kevésbé kíáncsiak.
2011. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed mintha állítás lenne,először bizonyítsd be hogy kamu,utána lehet a válaszon gondolkodni.
2011. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Mi nem lopjuk el a pénzét, majd Ön elküldi nekünk sms-ben!..
2011. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

Talán azért, mert nem kamu az egész?

Már annyira unom, hogy mindig fel-felbukkanak a vv-ellenesek, és fröcsögik ezt a hülyeséget, de bizonyítékuk az nincs.

2011. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

én is gondolkodtam ezen, mármint nem a kérdésen, hanem hogy kamu e vagy nem. szerintem a lehetőségek az alábbiak:

1.)nem kamu

2.) ha kamu, akkor az egész kamu; magyarul ilyen színészfélék lehetnek a villában, és aki a szerep szerint "megnyeri", az nem a tényleges kihirdetett nyereményt (kocsi,lakás,lóvé) nyeri, hanem ugyanúgy normál színészi fizetést kap, és így a valóvilág stábja megél a beküldött smsből, amiből amúgy elképesztően nagy mennyiségű pénz folyik be.


Amiket terjesztenek a neten, hogy kamu az egész, és meg van buherálva az egész, az biztos hogy hülyeség. Gondolj bele:

NÉZETTSÉG szempontjából (és az RTL nagyon hajt rá) mi célja lenne az RTLnek olyan szereplőkkel teletömnie a VV4-et, akikre nem kíváncsiak az emberek (akiket kiszavaznának amúgy,stb)? Akikre nem kíváncsiak, nem is nézik, így önmaguk ellenségeik lennének, mert csökkenne a nézettség.

2011. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2011. márc. 9. 12:30
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a belinkelt szöveget már lassan egy hónapja kiveséztük itt, és csomó minden nem is igaz abban a szövegben. Úgyhogy ez egyértelmű kitaláció egy olyan ember részéről, aki szándékosan le akarja járatni a műsort. Nem kell mindent bevenni.
2011. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Link a kibeszélésről?
2011. márc. 9. 14:23
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Gigi elszólásáról meg annyi, hogy abba is csak a vv-utálók magyarázták bele az elszólást. Egyrészt egyértelmű volt, hogy ott forgatás megy mikor "beköltöznek", és azt kellett újra kezdeni a hab miatt, másrészt ezt a többieknek mondta. Ha az egész vv kamu és megrendezett, akkor mért mondaná ezt a többieknek, hisz akkor ők is alapból tudnak róla. Nem? Da de erre már nem terjedt ki a vv-t lejáratni akaró emberek gondolkodása.


Szóval ezek nem bizonyítékok, csak sározás. Még valami egyéb?

2011. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

Link a kibeszélésről?


Ne haragudj, de ezt nem értem.

2011. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!