Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hány szavazat érkezhet be egy...

Hány szavazat érkezhet be egy szavazós műsorra? Pl. VV4, Csillag születik, Nagy Duett, stb. És manipulálhatják a szavazatokat? Azok nyerik meg, akiket ők szeretnének, vagy tényleg akire a legtöbben szavaznak?

Figyelt kérdés
Nem a műsorok lehúzására vagyok kíváncsi! Légyszi a kérdésre válaszoljatok!
2011. máj. 8. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=-htXhP0YgVw


Ez még anno 2003-ban volt...1 perctől nézd!!! Már itt is rengeteg sms-ek jöttek...

2011. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezek valós adatok lehetnek?
2011. máj. 8. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:

stevens


2011-02-16 17:02:36 #1 Ezt ma kaptam. "2007 decembere óta dolgozom az RTL Klub-nál, hogy milyen pozícióban azt nem mondom meg, amit leírok azok bennfentes információk és mindenki maga döntse el valóságtartalmát, leszögezem nem vagyok Olivér fan.

Már a vállogatáson a bevállasztás előtt el volt rendezve, hogy a Rácz testvérek bekerüljenek a villába mivel van két nagyon jó „ismerősük” a stábban. A saját fülemmel hallottam, hogy mondták: „te ugye akkor elrendezted a gépet, nehogy kibassz velem, a Gigiéknek be kell jutni, mindenáron, érted?” Egyébként a legtöbb nézői szavazatot a Fazekas testvérek kapták, Gábor és István, de az sms-ek nem mérvadóak, ahogy a többi beszavazón sem volt az.

Alekoszt már pl. korábban fölfedezték és nagy húzás volt az ő bejuttatása. Hetekkel a beszavazó-show előtt hívták föl, hogy „bent van” és még ekkor adtak neki 100e Ft-ot normális ruhákra mert még arra sem lett volna pénze.

Mikor az Olivér a hintában kijelentette, hogy Bécit akarja kivinni a stáb majd elájult mert tudták, hogy bármelyik is esik ki drasztikusan fog csökkenni a nézettség. Rögtön volt egy értekezlet és ott eldöntötték, hogy kiejtik az Olivért (lsd. : büntetés, az agydoki tanácsára lett ez a fajta bünti mert tudta, hogy ezzel nagyon ki fog készülni, majd az utolsó este Enikő üzenete), másrészt meg úgy kell összevágni az összefoglalókat, hogy megutálják a nézők Olivért. Ekkor döntötték el azt is, hogy májusban Rácz Béla lesz a VV4 győztese és innentől olyan feladatokat fognak kapni amik „előnyösek” lesznek a Rácz testvéreknek. Ebben a lejárató kampányban Balázs nem akart részt venni (nem is vett, a kihíváson vezetett utoljára műsort amikor közölte Olivérrel, hogy bünti lesz), a Bucit meg sem kérdezték, Lilu pedig egy kis plusz juttatásért vállalta (a párbajon meg is dolgozott a pénzéért, le nem szállt volna az Anikó témáról). A játékosokat egyébként szerződés köti az RTL klub- hoz, amit ha megszegnek súlyos anyagi vonzattal jár pl. : Gina esetében, amikor elősször hangoztatta, hogy ki akar menni a riportba hívták és közölték vele, hogy ok. 3 milla lesz. Majd mikor a csatorna számára terhessé vállt ezt a szerződést módosították. Mint ahogy arról sem beszélhetnek, hogy a Való Világ előre megírt forgatókönyv szerint zajlik, minden egyes móka, konfliktus és kiborulás mesterségesen generált és a lakók titkos küldetésekben teljesítik azt. Minden egyes párbaj előtt a játékosok pontosan tudják ki fog visszajönni, ők tulajdonképpen amatőr színésznek szerződtek a csatornához."

Én ezt az üzenetet kaptam, de végül nem jött be. Valami alóság alapji biztosan hogy volt, de kevés.

2011. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez midn scalás egyépként. mindenbe beletolják az orrukat valami barátság/rokoság miatt. Nem a nézők döntikel, nkik csak a pénz kell. a 100x-os bevételét kapják aannak a pénzek amit a kisorsolási tárgyakra költenek!!!
2011. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írtál... Köszi!
2011. máj. 14. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2011. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!