Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azt senki nem látja, csak én,...

Azt senki nem látja, csak én, hogy Gigi azért határozatlan Jerzyvel, hogy csak húzza az agyát a srácnak?

Figyelt kérdés

mert valójában retteg attól, hogy kint Jerzy le se fogja sz*rni?


tehát nem magában bizonytalan, hanem Jerzy érzelmeivel.

mert tényleg Jerzy amilyen könnyen belezúgott Gigibe, úgy másba is fog tudni....


2011. márc. 7. 19:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
lásd, amikor Évának megfogta Jerzy a kezét a fürdőben, már loholt Jerzy után! féltékeny mint atom. csak próbálja leplezni.
2011. márc. 7. 22:24
 12/15 Thurston ***** válasza:
Én is így gondolom, de a kérdés abból a szempontból antipatikus, hogy úgy állítod be, mintha biztos te látnád helyesen. Holott nyilván nem véletlenül gondolja valaki meg ellenkezőleg.
2011. márc. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Gigi nem szerelmes Jerzybe,ezt meg is mondta ez nem titok.Szegeny Jerzygyerek ugy allitja be mintha megtalalta volna elete parjat.

Szoval nagyon nem egyezik a ketto.


Szerinted kint Gigi nem talalna Jerzytol jobbat?Ez hulyeseg.


Annak szoritok mostmar hogy menjenek szet,kicsit sem passzolnak ossze,es talan akkor mindketten kicsit lazabbak lennenek bent.

2011. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

03-08 00:46-nak helyt adok


amúgy Gigi csak azért titkolja, hogy szereti Jerzyt, mert nagyon beégne ha a srác lelépne

fél bevallani az igazat

ő kapar Jerzy után, csak jól álcázza


ezek szerint, hogy szinte mindenkit megtéveszt, ebből következik, hogy: ő is, én is így én is vér profik vagyunk pasizásban :)

2011. márc. 11. 19:09
 15/15 A kérdező kommentje:
*bocsi, hogy agyon ragoztam
2011. márc. 11. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!