Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szandika vagy Éva?

Szandika vagy Éva?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
14.56 én is így látom. Hogy szerencsétlen mond valamit és egyből neki esnek mint a hiénák, tök mindegy mit mond, még az is neki esik, akihez nem szólt egy szót sem. Hát ba.zd meg nem tudom kinek az agya nem borulna el, ha például feltenne egy egyszerű kérdést és egyből mindenki ilyenekkel jönne, mint amiket te is írtál, ahogy rá reagálnak.
2011. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek 14:56-ossal.

Egyébként szerintetek ki nem inna a villában,ha megteheti és szereti a jó borokat? Laci folyamatosan eszik,ha én benn lennék,biztos,hogy állandoan csokit falnék....

De nyugodtan pontozzatok le

2011. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
100%
Főleg úgy, hogy nincs tévé, nincs könyv, nincs zene, nincs semmi, csak kaja, meg pia meg cigi.
2011. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
Szandi.Offolni nem illik de ha valaki nem izzad le mert mondjuk egesz nap a gep elott ult es nem vegzett fizikai melot,azert akkor is ,monduk ott lennt nem marad "steril".De ha mar megmosakszol legalabb ott akkor inkabb mindenhol egy gyors zuhany.Es szall a por a borodre stb.Na mindegy ,ez mas kerdes ...
2011. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
100%

ÉVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én nagyon bírtam Szandikát, egy őszinte embernek tartottam, és azt gondoltam, mikor Olivér kiesett, hogy csak még összetartóbb lesz ez az oldal.

Erre ez a kifordulós p*csa átáll a sötét oldalra... Elment az esze teljesen.

Anikót nem szerettem, szánalmas volt a viselkedése, most mégis szimpatikusabb, nem taktikázik, és mikor Szandikával beszélgettek múltkor az ágyban, minden szavával egyet értettem, Szandika viszont nagyon el volt telve magától, elszaladt vele a ló.


Éva 2 párbajból jött vissza győztesen, remélem a harmadik is összejön neki! Hajrá, ÉVA!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
100%
Éva.Én addig bírtam Szandikát amíg Olivér el nem ment.....
2011. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
23%
Mert addig Oliver hatasa alatt volt.Hajra Szandi!Miert,Eva szabad sertegessen es pofatlan legyen massal de ot nem szabad kiosztani mert akkor rogton azzal jon hogy otet mindenki bantja?Ugy latszik hogy a szemet viselkedes a nyero,a kopkodes es a kosz,alkoholizmus stb...
2011. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
0%
Szandi:)
2011. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
0%
Idiota aki evara szavaz nezzetek ra egy rusnya iszakos boszorkany.Szandikanak legalabb van izlese es tudja mikor kell atalni a gyosztes csapathoz :) erol ennyit SZANDIKA nyeri ugy is .......
2011. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
0%
Szandika !!!!!
2011. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!