Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szandika vagy Éva?

Szandika vagy Éva?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
59%
hajrá éva te vagy a legjobb a csajok közt
2011. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk azt nem értem, hogy miért igénytelen, mikor egész nap ott ülnek a seggükön nem mennek sehova és nem csinálnak semmit és nem fürdik meg este? Szerintem nem én vagyok az egyetlen mikor az itthon ülős egész nap semmit sem csinálós napjaimon nem fürdök meg. És nem vagyok büdös sem tőle..
2011. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom wc-re sem jársz?vicces,amit írtál!
2011. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
89%

Szandika! De az sem biztos, hogy az Éva lesz a társa a párbajon!


off. Úgy látom, nem csak a villában vannak igénytelenek! Mennyibe telik lezuhanyozni, talán 5 perc, ha nem mosol hajat. Azért wc-re csak jársz nem?! Ha már oda jársz, este illik legalább letusolni.....de amúgy jó egyeseknek, hogy semmit sem csinálnak egész nap.

2011. márc. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy így irigyelsz, tényleg tök jó nekem. Mondjuk, ha szombaton felkelek egész nap nézem a tv-t és a legnagyobb mozgás az az életemben, hogy kimegyek elszívni egy szál cigit ez kb. 8méter séta, akkor mi olyan nagy szám abban, hogy nem mosom a seg.gem rögtön?


Azt ugye tudod, hogy a nagy irigyelt, igazi modern, igényes csodálatos országokban sem ugrálnak folyton a tus alá, főleg ha lófszt sem csináltak egésznap. Fürödni akkor kell, ha retkes vagy, leizzadsz stb. Ha egyik sem, akkor meg csak azért, mert szokás? Nézzél már rá, ott van bent egy házban, ahol tényleg semmit sem csinál. Ha körbe futná ötször a házat, vagy felkapálná az udvart, esetleg három-négy napig nem fürödne, akkor lehetne igénytelenezni, de hogy azért nem fürdik, mert nincs is rá szüksége, az miért igénytelenség?

2011. márc. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
75%

Nálam ez nem szokás kérdése, személyes higénia, de amúgy egy egyéves baba mellet, nem tehetem, meg, hogy ülök a fenekemen! Van férjem és ott a házimunka is. Míg alszik ilyenkor érek rá netezni kicsit, na de ez senki nem érdekel.

Szóval az megy vissza akit visszaszavaznak, de már elég unalmas, hogy már előre lehet tudni ki megy párbajra és ki jön vissza!

2011. márc. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
Persze, te nem teheted meg, de most komolyan egész nap a seggét mereszti, mert ott nincs neki mit csinálni és nem is tud mit csinálni, nyilván más úgy nem fürödni, hogy valaki SEMMIT sem csinál halál komolyan, vagy pörög egész nap és van is rá oka.
2011. márc. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:

Mondjuk végül is, ha nem érződik a SZAGA akkor nincs baj. :)

Találtam ezzel kapcsolatban egy linket: [link]

2011. márc. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
100%

Éva.De csak mert ő megmondja a magáét és nem játssza meg magát.Én viszont azt nem értem,miért rá fogják hogy ő kezdi a veszekedéseket és vitákat meg miegymás.Ő a görény mert mond egy szót(vagy kérdez és máris mondják hogy bocs,de nem vagyok rád kiváncsi,nem veszekedni jöttem.DE!Nem ő kezdi a veszekedéseket,hanem a többiek hozzák ki belőle ezt az állatot,az már mellékes,ha szeret inni.Kövezzetek meg,de én ezt látom.Lepontozhattok,ha nem tetszik a véleményem,de szerintem ez nem igazságos vele szemben.

19/L

2011. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim válasza:
0%
Dika:)
2011. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!