Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kire rakhatják rá a mai napon...

Kire rakhatják rá a mai napon a jelet a VV-ban?

Figyelt kérdés
Bízom abban, hogy Szandikára teszik a jelet és Évát viszi ki. Éva nagyon megérdemelné hogy kiessen ebből a játékból!
2011. márc. 2. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Évára rakják, de majd csak SZOMBATON.
2011. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Szombaton lesz a kiválasztás, nem ma.

Én remélem, hogy Szandikát jelölik, hogy kivigye Évát, de Éva jöjjön vissza. Számomra Szandika viselkedése sokkal visszataszítóbb.

2011. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

bízom benne én is hogy Szandika rá beszéli a többieket hogy rá rakják a jelet és majd jól kiesik Éva ellen


de amúgy van rá esély mert nagyon ki akarják már dobni és tudják ha rá rakják a jelet vissza jön és védett lesz

2011. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
az kimaradt hogy azért jönne vissza mert tuti Erzsit vinné ki
2011. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Éva 100%, hogy ott lesz a következő párbajon.

"A" lehetőség, hogy kiválasztják a villalakók és kiviszi Jerzyt vagy Anikót, esetleg Szandikát, bár kétlem.

"B" lehetőség, hogy kiválasztanak vkit a villalakók és a kiválasztott kihívja Évát...


Amúgy sztem Dika-Éva párbaj nem lesz, ha igen akkor sem most, mert Dika és Éva is egy jó karakter, érdekesek, szóval sztem nem most lesz.

2011. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem is Évára teszik a jeleket, ő pedig Jerzyt fogja kivinni.
2011. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thurston ***** válasza:

Ja, két opciót látok én is.

Évát kiválasztják, kinthagyja Jerzy-t.

Kiválasztják Szandit, Éva kinthagyja.

De igazából ha a mostani helyzet marad, akkor azt is simán el tudom képzelni, hogy Éva dühében kihívja Szandikát vagy Anikót. Anikónak lenne esélye Évával szemben. Az egy izgi párbaj lenne.

2011. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon meg lennék lepve, ha nem Éva lenne a kövi párbaj egyik szereplője.

Ha Évára testi 100, hogy Jerzyt viszi ki, ha valakire taktikából tesznek, hogy majd kivigye Évát, akkor benézték, mert sem a Giginek sem Szandinak nincs esélye ellene. Anikó ellen szerintem kint maradna Éva.

2011. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!