Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a mai Éva vs...

Mit gondoltok a mai Éva vs Anikó, Szandi vitáról?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit túlzásnak tűnt. Az rendben van, hogy Éva kötöszködött. Bár én azt sem látom annak, mert csak rákérdezett valamire, amiben ellentmondást látott. Mert mikor bejött Anikó, azt mondta, hogy vár rá kint valaki, most meg azt, hogy nem, és rákérdezett erre. És nem kellett volna elmesélnie részletesen, hogy kiről van szó, elég lett volna szerintem annyi is, hogy igen, ez változott, és kész. És olyan nagy ügyet csináltak belőle, mintha valami überdurvát tett volna Éva.
2011. márc. 1. 23:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A tegnapi vita nekem egyáltalán nem tetszett. Az Évát abból a szempontból most meg lehet érteni, hogy a Szandika elpártolt tőle, összeálltak Anikóval, aki szintén húde nagyon jó barátja volt Évának. Szóval elhagyottnak érzi magát, ez természetes. Aztán rákérdezett, hogy mi újság a kinti kapcsolatával. Szúrkálódásnak szánta, de a kérdés adott volt akkoris. Az Anikónak csak el kellett volna mondani normálisan, hogy mi a helyzet és nem lett volna belőle semmi. De nem, mert Anikónak szokásához híven megint túl kellett reagálnia, pedig Éva csak rákérdezett egy korábbi ügyére, ennyi volt.
2011. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%
Elhagyottnak érzi magát-hát erről nagyrészt ő tehet!Igen,a K.Tibinek mondta,h direkt csinálta.Tibi nagyon jól látja,h milyen Éva.Aztán meg Éva hebeg-habog a riportba,szokás szerint megint mokkás volt.Ki ö,h ilyeneket kérdezzen,meg azt mondja,h azért nem tudott elmenni?vagány akart lenni?hát nem jött neki össze!másnap meg hazudozik Anikónak?nagyon őszinte!szegény, mindíg őt bántják:)!
2011. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a halszájú Szandika felfújta az egész dolgot.


:S

2011. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Thurston ***** válasza:
11%

Aki nem veszi észre, hogy Anikó és Szandika mekkora szarrágást végeztek itt, az feltehetően ugyanúgy áll a dologhoz, mint ők maguk: mindegy mivel, csak Évát lépten nyomon járassuk le valamivel.

Jaj, milyen gonosz ez az Éva, hogy érdeklődni mer az iránt, amit Anikó pár hónapja saját maga nyökögött ki. Milyen kellemetlen helyzetbe hozta szegényt, aki csak próbált kicsit bevágódni a dzsuniornál.

2011. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem érted,h nem az a fő gond,h érdeklődik?hanem,hogy direktbe k.cs.gösködött,és ezt el is mondta.Anikónak persze már mást beszélt.ja,hát itt már józan volt,nem volt tökös.Aztán jött megint a másra tereléssel(mint,amikor megkapta a m.szappant,egyből a nagy b.nőjével takaródzott),h bezzeg amikor az Oli,így meg úgy!az elmenéses bedumálásáról meg annyit,hogy egy igazi tirpák,aki ilyen szenny szöveggel alázza meg a másikat a vendégek előtt,azért mert ő ilyen jópofa!Bezzeg,ha Évától kérdeznek olyat,amiről nem akar beszélni,akkor jaj,ezek h.lyék,mindíg engem bántanak,és szalad Alekhoz,h az meg igazat adjon neki,és aszisztáljon a kidumálásban.
2011. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom Évának mi volt a szándéka, de a kérdés akkor is jogos volt. Mért állít mást most, mint korábban? Egyszerűen válaszolni kellett volna rá és kész. De nem, inkább csináljunk belőle balhét. Szerintem Anikót csak az zavarta, hogy valamilyen szinten hazugságon kapták. És könnyebb volt Éva köcsögségének beállítani, mint felvállalni azt, hogy akkor mást mondott.
2011. márc. 2. 12:22
 17/19 anonim ***** válasza:
anikó drága azért kamuzott, mert sztem most junior lesz a következő áldozat, aki kell neki, és nem akarta emgmondani, h van kint valaki. éva jól tette, h szembesítette a saját hülyeségével.
2011. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Aniko akkor a hintaban mondta hogy van valakije vagy direkt Evanak?

mert ha ez bizalmas info volt es csak Eva tudta akkor megnagyobb genyosag.


Amugy Eva rajongok..kar a gozert,nem csak egy kerdes volt,Juniornak mondta hogy szandekosan csinalta,masnap Anikonak meg azt mondta poenbol.

2011. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szerintem tök mindegy mért kérdezte, akkor túl lett lihegve. Nem tudom, hogy Anikó azt mikor mondta meg kinek, mert az nem derült ki a beszélgetésből, de megérdemelte Anikó. Ne hazudozzon.
2011. márc. 2. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!