Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a mai Éva vs...

Mit gondoltok a mai Éva vs Anikó, Szandi vitáról?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit túlzásnak tűnt. Az rendben van, hogy Éva kötöszködött. Bár én azt sem látom annak, mert csak rákérdezett valamire, amiben ellentmondást látott. Mert mikor bejött Anikó, azt mondta, hogy vár rá kint valaki, most meg azt, hogy nem, és rákérdezett erre. És nem kellett volna elmesélnie részletesen, hogy kiről van szó, elég lett volna szerintem annyi is, hogy igen, ez változott, és kész. És olyan nagy ügyet csináltak belőle, mintha valami überdurvát tett volna Éva.
2011. márc. 1. 23:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Éva erős volt az tény!

De a kicsi liba Anikó miért háborodik fel olyanon, amit ő mondott korábban? Vállalja ami kijön a száján. Vagy azt gondolta 3 hónap múlva már nem emlékszik rá senki?

Szandi meg úgy mamlasz ahogy van.

2011. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja még annyi, hogy kellet egy ok Anikónak, hogy kijelenthesse hogy Évára teszi a jelet.

Éva meg ha nem akar párbajozni befoghatná.

2011. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most Anikó és Szandika hivatalosan is együtt vannak?
2011. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Újabb Kismocsok meg nemtom ki volt a másik, a korábbi VV-ben XD
2011. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Thurston ***** válasza:
82%

Nevetséges volt. Ha igaz az, amit Anikó mondott, hogy az a kinti kapcsolat teljesen jelentéktelen, akkor miért mondta azt, hogy Éva kellemetlen helyzetbe hozza őt? Meg min ment a rinya? Szandika meg basszus. Hogy mit kötözködik az Éva. Bennem is felmerült volna, hogy mi a francért mond most tök mást, mint iksz hónapja. És komolyan, nincs a háttérben semmi gubanc, akkor lehet erre normálisan válaszolni...


Ez kábé pont akkora szarrágás Anikó (és most már SZandi) részéről, mint amikor Alekosz őt teljes mértékben megalázta azzal, hogy fellökte.

2011. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Thurston! Teljesen egyet értek veled. Nem értem, mért volt ezen drámázás csak azért, mert Éva számon merte kérni, hogy mért mondott most mást, mint korábban. És főleg akkor lett ebből vita, mikor Szandika is beleszólt. Az egész arra ment ki, hogy Évát tüntessék fel rossz színben, csak mert Anikóka nem emlékszik arra, hogy mit beszélt korábban, és nem tud következetes lenni.
2011. márc. 1. 23:47
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem is itt már mindegy volt csak valamivel be lehessen szólni Évának

látszik Szandikán hogy napok óta tiszta ideg, olyan duzzogós fejet vág


Meg a másik beszólás se tetszett nekik mikor Anikó mondta hogy

Lefeküdt valami csávóval az erdőben de nem tudta elengedni magát mert volt egy elhagyatott ház ott és azt hitte figyelik.

És akkor mondta Éva hogy biztos azért nem tudott elmenni.


az jó poén volt szerintem

2011. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Eva rohadtul nem tudja mikor kellene befogni a szajat.

Aztan meg jon azzal hogy otet banjak.szegenykem.


Anikot sem birom,de jo hogy nem allt ossze vele vitazni.


Direkt kerdezett ra mert poennak szanta..megis mi volt ebben vicces?

2011. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Éva most megmutatta milyen görény. Már nem emlékszem, hogy ki kérdezte meg tőle a konyhában, hogy miért csinálja ezt, ha tudja, hogy ilyen reakciót vált ki, de ő azt válaszolta, hogy SZÁNDÉKOSAN!!!!! A másnapi előzetesben meg azt magyarázta Anikónak, hogy csak poénnak szánta. Hazug, álnok kígyó. Én nem szeretem Szandikát, de sok mindent jól lát, csak nem tudja jól megfogalmazni amit mondani szeretne, és az Rtl Klub is direkt megvágja az anyagokat.
2011. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

Éva egy görény, szerintem ez már hosszú ideje világos, viszont szokás szerint Anikó is eltúlozta a hisztit.

Csak a szokásos séma: Anikó kiborul, mondogatja, hogy "pedig én sose bántottalak", Éva meg ha szembesítik bármely hibájával, akkor rögtön azzal jön, hogy mindenki őt bántja... szánalmas szerintem mind a kettő!

Hármójuk közül még Szandi a legnormálisabb. Ugyan neki is vannak szélsőséges pillanatai, mikor legszívesebben adnék neki egy tockost, de még ezekkel együtt is többet ér, mint a másik kettő együtt.

2011. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!