Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz megnyerte a párbajt...

Alekosz megnyerte a párbajt Gombi ellen! Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 22:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Az nem volt furcsa senkinek, hogy csak 1x mutatták a szavazás állását? Többször kellett volna, főleg, hogy nem is változott a szavazás állása, amit kétlek.

Nekem Alekosz soha sem volt a kedvencem és nem is lesz. Remélem minél előbb kikerülnek Évával együtt a villából, mert ha kettejük közül nyeri valaki, na az lesz a szánalmas.....

2011. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem itt a nézői szavazatoknak semmi köze nem volt a végeredményhez.
2011. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
elfelejtitek hogy aki akart szavazni az elötte lévő 3 napba megtette így jóval kevesebben szavaztak adás közbe és ezért nem változott a százalék arány, de mármiben lehet hibát találni ha szerintetek kamu akkor ne nézzétek ott van több mint 60 másik csatorna, lehet válogatni :D
2011. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mutatták előbb a százalékokat, mert akkor senki nem szavazott volna. Próbáltam minél későbbre tolni, hátha jön még valami összeg a konyhára az alatt kis idő alatt.
2011. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Mindig csak egyszer mutatják a százalékokat.
2011. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Gondolkozzatok már kicsit! Csak egyszer mutatták a szavazatok állását, nem sokkal a vége előtt. Eleve kevés idő volt már csak szavazásra, valamint egy ilyen eredményt, hogy 29-71, már nem lehetne megváltoztatni annyi idő alatt, akárki is vezet. Úgyhogy a szavazatok ilyenkor le is állnak szerintem, mert épeszü ember ezt felfogja, hogy felesleges pénzkidobás, mert ez már lefutott meccs.


Amúgy meg várható volt. Gombi nagyon aranyos, szerethető, jó ember, de nem volt a villába való.

2011. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
de valamikor előbb mutatják, amikor szoros az eredmény, és lehet vele mozgósítani a szavazókat.
2011. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez üzlet. Ha szoros az eredmény, akkor megdobja a bevételeket, ha megmutatják, ha meg nem akkor ellenkezőleg. Az RTL nem szívjóságból csinálja a műsorait, hanem a pénzért. Ennyi.
2011. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!