Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem egy undorító...

Csak szerintem egy undorító ember Alekosz?

Figyelt kérdés
szerintem annyira szánalmas ahogy beszél,ahogy mozog a feje beszéd közbe, az a kérdőjel testtartás és ahogy bánik a nőkkel :S jó lenne ha gombi menne vissza de sajnos ez esélytelen..
2011. febr. 26. 18:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

Én nő vagyok,mégis utálom:)

Pedig nem szeretnék sikereket a lányoknál.

2011. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
én imádom, parádé az ember:D
2011. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Én is nagyon utálom, és én is nő vagyok. Ha ő lenne az utolsó ember a földön, akkor se állnék le vele, mert egy gusztustalan, tudatlan, másokat lenéző bunkó alkoholista. Van nyolc általánosa, és lopja a szövegeket, néha olyanokat szól, hogy nem is a kérdésre válaszol...hányinger egy ember.
2011. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
ha lopja a szöveget idézz már fel 1-2 filmet amiből vette a szövegeit hadlássuk mekkora 1 művelt emberke vagy :D
2011. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Pl. Hypollit a lakáj...

Én is nő vagyok de utálom!!

2011. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
igen... csak te.... :) Hajrá alek!!!
2011. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Számomra te vagy undorító, mert nem is ismered azt az embert igazából, és mégis leundorítózod, meg az összes többi.

Érdekes Alekosz egy hétköznapi ember, és szerinted undorító. Bezzeg a szado-mazo ribnc, kva Gigi az aranyoy meg a bűnöző Bécike. Jaj de kis pisiskék vagytok már.

2011. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%
Hát persze, hogy esélytelen volt, kedves kérdező... Gombi egy kislány, Alke egy egyéniség... én kifejezetten bírom, ahogy mozog a feje, és abszolút nem bunkó a nőkkel..na de nem megyek bele, más véleményen vagyunk, ennyi...
2011. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőkről alkotott véleményét figyeltétek volna, akkor kiderült volna számotokra is, hogy az előző kapcsolatait "kibeszélte", negatívan beszélt a volt partnereiről, szerencsétlen próbálkozó. Nem is udvariasan közelít a nők felé, hanem erőszakosan, idegesítően. Vele miért nem jött össze egy nő sem, ha akkora férfi. Az, hogy 8 általánosa van, nem mérvadó, mert ettől még lehet valaki okos ember, de ő nem az. Betanult szöveget ad elő, állandóan ismétli önmagát, helytelenül használ bizonyos szavakat, de így magolta be. Szóval nem férfi, hanem egy erőszakos hernyó. Én nő létemre még a közelében sem maradnék az állandó alkoholszaga miatt.
2011. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az utolsónál a pont. :) Állandóan vörös a feje az alkoholtól (akárcsak Éva szeme), néha úgy válaszol kérdésekre, hogy nem is a kérdéshez kapcsolódik a válasza, csak eszébe jut egy mondat, ami szerinte odaillő. Hányszor szóltak már rá Balázsék, hogy a kérdésre válaszolj...? Mégse megy neki. Egy tuskó, és szerintem az életben sem állna le vele sok nő. A fejmozgatása meg....egyszereűen röhejes :D
2011. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!