Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem egy undorító...

Csak szerintem egy undorító ember Alekosz?

Figyelt kérdés
szerintem annyira szánalmas ahogy beszél,ahogy mozog a feje beszéd közbe, az a kérdőjel testtartás és ahogy bánik a nőkkel :S jó lenne ha gombi menne vissza de sajnos ez esélytelen..
2011. febr. 26. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem csak Te tartod annak. Én is rühellem Alekoszt. Egyáltalán nem okostojás. Azthiszi, hogyha mond egy két "különleges" szót a beszédébe, akkor milyen intelligens ember. Remélem történik valami Isteni csoda és Gombár Gombóscka megy vissza.:)
2011. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeretem, borzasztó az a lenéző vigyor az arcán.
2011. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Undoritonak nem tartom,de nem ertem a sok Alekoszfannt hogy miert szeretik,okes neha jo a szovege(mar amikor nem lenezoen beszel)de ezen kivul semmilyen erteke nincs.
2011. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Undoritó. Csak 8 általánost végzett, aztán próbálja finomítani a beszédmódját, hogy annyira okosnak tűnjön. meg ahogy az emberekkel, főleg a nőkkel beszél... Borzalom.
2011. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

Úristen

az okostojás szót értelmezzétek már

Okostojás rokon értelmű szava a tavalyi kos, vagy mint az Okoska törp.

Azt sem tudja mi az, hogy okostojás, de ő nem az. Ha rád azt mondják, hogy Gratulálok, okostojás, akkor te azt bóknak veszed?

Mellesleg igen, Alekosznak jó a szövege, más meg mi érdekeljen?

2011. febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
azok az emberek rühellik akiknek ugyan úgy nincsen szerencséjük a csajoknál és féltékeny arra hogy ő odamer menni a lányokhoz és megmeri szólítani őket :D
2011. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Első! Látom nem sikerült értelmezni az okostojás kifejezést. Akkor segítek. Általában negatív értelemben használják az olyan emberekre, akik mindig mindent jobban tudnak a többieknél. (Legalábbis úgy érzi.) Szóval szeret okoskodni. Jól írta előttem valaki, hogy ilyen a hupikék törpikékből az Okoska. És nagyszerűen illik Alekoszra.
2011. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Kuss_ oljatok p_r_sztok!!!:D:D:D
2011. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

"azok az emberek rühellik akiknek ugyan úgy nincsen szerencséjük a csajoknál és féltékeny arra hogy ő odamer menni a lányokhoz és megmeri szólítani őket :D"


Ez tok jo,ettol meg szanalmasabb a szememben.:D

2011. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
számodra nem szánalmas hanem te is hasonlóan jársz gondolom a lányoknál és ezért vagy rá féltékeny mert ő megpróbál tenni valamit hogy ne így legyen :D
2011. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!