Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szeretitek a Kaleido Start?...

Szeretitek a Kaleido Start? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon szeretem a Kaleido Star nevű animét, és nem rég megtaláltam egy oldalt, ahol szinte az összes rész fent van. Mostanában nagyon sokat nézem, és én is olyan akarok lenni mint Sora. Mármint, olyan kitartó, és bár nem akarok artista lenni, de olyan ügyes is, mint ő. Mit tegyek? Ha nem írtam le jól, akkor bocsi, csak nem tudom megfogalmazni. 13/L
2011. febr. 26. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiskoromban nagyon szerettem, de már meg nem tudnám nézni. A romantikusan idealista Sorát kifejezetten rühelltem, Anna volt a kedvencem.
2011. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok most és én is mostanában állandóan a Kaleido Start nézem. Én olyan akarok lenni min Layla. Én mindig figyelem a beszédmódját, a járását, a ruháit, és főleg, ahogyan beszél másokhoz, amiket mond. Ezeket felírom egy papírra, és többször átolvasom. ezeket mondom másoknak, amikor valami hasonlót kérdeznek, mondanak mint ebben a sorozatban. Eddig nem sok sikerrel, mert mindig azt veszem észre, hogy önmagamat adom. Elfeledkezek arról, hogy olyan akarok lenni mint Layla. Erről a legnehezebb leszokni. És talán nem is lehet. Mindig azt kérdezem magamtól, hogy ebben a helyzetben mit tenne mit mondana Layla. Szerintem tedd ugyanezt csak Sorával. Tudom nem sokat segítettem, de azért szívesen.
2012. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!