Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem furcsa Szandika átpártolás...

Nem furcsa Szandika átpártolása a másik oldalra a VV-ben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Oliver távozásával az oldalak megszűntek. A maradék Éva-Alekosz is megeszik majd egymást reggelire.
2011. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Szandikával kapcsolatban már nem lepődök meg ilyesmin. Hetek óta ezt csinálja. Mondhatni megszokott. Aki egy rossz szót mer rá szólni, arra egyből bepöccen, és utálkozik. Majd ha a Béciék is beoltják valami miatt, megy sírni Alekékhoz.
2011. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Szandika is olyan mint én... Végletember, vagy gyűlöl valakit, vagy imád... És ha megbántják akkor utálja... Én megértem, remélem megjön az esze...
2011. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem furcsa, hanem szánalmas. figyelj neki ennyi a barátság. olyan mint az a sz@r Anikó.
2011. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már alig várom,hogy mikor egyre közelebb kerül a döntő,az addigi "barátok"hogy esnek majd egymás torkának.
2011. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!