Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Iszonyatosan unalmas lett a...

Iszonyatosan unalmas lett a VV, szerinted is?

Figyelt kérdés
3 napja már csak az megy ahogy Gigi és Jerzy gondolkodik hogy most legyenek e együtt vagy ne, illetve ez a villa köztársaság aminél szerintem még az előbb említett gigi-jerzy eset is izgalmasabb.
2011. febr. 24. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas... Oké vannak történések, de SEMMI HUMOR... csak vita,köpködés,hiszti... Remélem történik valami...
2011. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Thurston ***** válasza:
100%
Aha. Egyre érdektelenebb. Remélem a következő kiválasztás/kihívás izgalmasabban alakul, és történik valami.
2011. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha Alekosz kiesne akkor már teljesen el laposodna a műsor, nem lenne értelme nézni, ő az egyetlen igazi karakter akin nevetni is lehet....
2011. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
eggyetértek,tényleg unalmas..már egy ideje nem is nézem néha megnézek egy részt..de már nem az igazi./:
2011. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Az olivér kiesése után kezdett unalmassá válni sztem.
2011. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Igen, az. Olyan, mintha Olivér kiesésével elvesztette volna falkavezérüket. Szétestek, nincs közöttük egy igazán erős karakter, aki összefogná a brigádot. Szerintem kétségbeesetten vergődnek. Gyilkolják egymást, tipikus hatalmi harc folyik most.
2011. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is kezd már elég uncsi lenni! Olivér kieséséig minden részt néztem, vagy visszanéztem a neten ha lemaradtam, de most már nem érdekel ha lemaradok, és nem is nézem vissza!Amit látok, amit nem, azt nem! Gigi- Jerzy UNCSI MÁR NAGYON!
2011. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Az első lépés volt oli kiesése. Azóta humor nuku. És tudjátok mi a gáz? Tegnapelőtt Gombi és Jerzy hülyültek a székekkel, mindenki látta ugye??? Jól érezték magukat röhögtek. És erre a hülye Ráczok mit mondanak? Hogy idióták. A Ráczok ha tehetnék betiltanák a jókedvet a villában. Undorító az a kettő.

A másik ami miatt unalmas, hogy csak Gigi Jerzy bénázása megy éjjel-nappal. Arra meg senki nem kiváncsi.

2011. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek

Éva Gigi Jerzsi balhé óta semmi érdekes nem történt a villában

2011. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valóban unalmas lett, mióta Olivér kiment.

Szerintem az rtl is érzi hogy unalmas lett a nézőknek, ezért figyeljétek meg biztos ki fognak találni valami botrányt, amitől feldobják a műsort.

2011. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!