Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az M1-en, az M2-őn és a Duna...

Az M1-en, az M2-őn és a Duna tévén miért mindig olyan unalmas, XX. -századi stílusú régimódi műsorok mennek?

Figyelt kérdés
Már kiskoromban, a 90-es években is megfigyeltem, hogy a többi tévécsatornán sokkal modernebb, klasszabb műsorok vannak, most azonban, hogy már jóideje a XXI. században élünk furcsának tartom, hogy ezek a csatornák még mindig olyan műsorokat sugároznak, mintha a 60-as években élnénk. Egyáltalán ki nézi ezeket az adókat?
2011. ápr. 4. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt én is észre vettem.

Én már lassan 1 éve egyáltalán nem is néztem, még oda kapcsolni is csak véletlen kapcsoltam oda, amikor elcsúszott az ujjam a másik gombrol. :D

2011. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kereskedelmi tv attól kereskedelmi, hogy sok rajta a reklám, ebből nagy a reklámbevétel (kb. 10-15 éves adatot tudok mondani, rtl klub fél perc reklám a Híradó előtt másfél milka egy alkalom), ebből telik új műsorokra.


A közszolgálati tv-n kevés a reklám (filmeket nem szakítják meg vele), nincs pénz új műsorokra.

Ennyi a titok.

2011. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem jó érv, Angliában a BBC is közszolgálati tévé, mégis modern műsorok mennek rajta.
2011. ápr. 4. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Az "önök kérték-örök érték" fiozófiája mindent elárul.Számukra csak az az érték,ami régi,mert ugye azok voltak a szép idők,akkor még készült értékes műsor.Nekem borsódzik a hátam ettől.Ezeken a csatornákon gyakorlatilag csak az 50+ korosztály tud jól szórakozni,nosztalgiázni,múltat idézni,csakhogy azért az élet nem erről szól,így nem lehet élni,hogy állandóan a múltat siratjuk vissza,mert így a jövő és a jelen elszalad mellettünk,anélkül,hogy megélnénk azt.Bocs,ez egy kicsit filozófikus volt.Az lehet,hogy a többi csatornán futó műsor(Való világ,Győzike és társaik)nem érték,de ezzel szembeállítani 30 évvel ezelőtt készült műsorokat és feltüntetni értékként őket butaság.Emögött is,mint minden mögött a pénz áll,erre telik,holott lennének olyan műsorok,filmek a jelenből is,amik értékesek,csak hát az baromi sok pénz..
2011. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és kommentedre reagálva:Angliában elég sok minden máshogy van,mint kis hazánkban:)
2011. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!